Okunma

Hızlı Belge Taramak Onun İşi


28 Aralık 2007 Cuma 22:00
Hızlı Belge Taramak Onun İşi
HP’nin demo merkezi Mavi Servis’e yaptığımız ziyarette, editörlerimizden Güren Gürsel, HP Görüntüleme ve Baskı Bölümü‘nden Altuğ İlerci‘yle görüştü. HP Scanjet N7710, kurumsal kullanım için önemli bir çözüm sunan tepsiden beslemeli bir tarayıcı. Genellikle işlerini hızlı çözmek (örneğin birkaç yüz tane formu kısa sürede okumak) isteyen kurumsal kullanıcılar düşünülerek hazırlanmış. Dış görünüşü oldukça basit fakat yetenekleri ve hızı gayet iyi.

İzleyin

Bilgi için: HP Türkiye
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

7 yorum - “Hızlı Belge Taramak Onun İşi”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  arkadaşlar bilişim konusundaki terimlerde dilimiz maalesef yetersiz kalıyor, ayrıca arkadaş olabildiği kadar türkçe karşılığı olan kelimeleri kullanmış.

 2. SDN Okuru dedi ki:

  yeterince işlevsel bir ürün,kullanılmaya başlanmasıyla birçok kolaylığı beraberinde getirebilir,arkadasımızda yeterince acık anlatmış,başarılı buldum

 3. SDN Okuru dedi ki:

  ürün hakkında öğrenmek istediğim herşeyi öğ***** altuğ bey gayet açık dile getirmiş ürünün ö*****.

 4. SDN Okuru dedi ki:

  Urun gayet guzel, kurumsal bir firmanin ihtiyacina yonelik..Gayet guzel bir tanitim videosuydu, yenilerini bekliyoruz..

 5. SDN Okuru dedi ki:

  Adamın konuşma şekli çok itici ingilizce aksanlı Türkçe konuşanları kını***** Türkçemizi dikkatli kullanalım ve sahip çıkalım..

 6. SDN Okuru dedi ki:

  Çok ilginç insan bir tane örnek döküman taramazmı ya?

 7. SDN Okuru dedi ki:

  Fiyatı konusuna isterseniz hiç değinmeyelim

" Hızlı Belge Taramak Onun İşi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Hızlı Belge Taramak Onun İşi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Hızlı Belge Taramak Onun İşi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "