Okunma

Hızlı Kilo Vermek Kanı Kirletiyor


18 Eylül 2010 Cumartesi 14:45
Hızlı Kilo Vermek Kanı Kirletiyor

Son dönemin moda anlayışı yüzünden birçok kişi, fazla kilolarını hızlıca vermek için şok diyet yöntemlerini deniyor. Ancak araştırmalar özellikle erkeklerin hızlı kilo kaybettiği zaman büyük tehlikelerle karşı karşıya geldiğini gösteriyor.

Vücutta bulunan, sürekli organik kirlilik maddesi hızlı kilo verimlerinde artmaya başlıyor.

 

Erkeklerin Hızlı Kilo Vermesi Çok Zararlı

Sidney‘de bulunan Garvan Üniversitesi tarafından yapılan araştırmalar, hızlı şekilde 10 kilo veren erkeklerin kanlarının 10 kat daha kirlendiğini gözlemledi. Üniversite’nin araştırmasına göre, bu kirlilik diyabet ve kanser riskini önemli oranda artırıyor.

:: Daha önce hızlıca kilo vermeye çalıştınız mı?

http://forum.shiftdelete.net/sdn-haberleri-makaleleri-yeni/172102-hizli-kilo-vermek-kani-kirletiyor.html
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Hızlı Kilo Vermek Kanı Kirletiyor”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Hızlı kilo vermek yerine sağlıklı ve yavaş kilo verilmeli bence, hızlı kilo verilince vücudun bütün dengeleri bozuluyor.

" Hızlı Kilo Vermek Kanı Kirletiyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Hızlı Kilo Vermek Kanı Kirletiyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Hızlı Kilo Vermek Kanı Kirletiyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "