Okunma

Hizmet Verenlerin Buluştuğu Adres


22 Aralık 2010 Çarşamba 15:46
Hizmet Verenlerin Buluştuğu Adres

Gereko.com, kullanıcılarına, ihtiyaçlarını kaydedebilecekleri, çok sayıda hizmet veren firmayı ya da serbest çalışanı aynı çatı altında bulabilecekleri, teklif isteyerek birçok alternatif arasından seçim yapabilecekleri bir platform sunuyor.

Sistemde ihtiyaç sahipleri, hizmet aldıkları firma ya da şahısları değerlendirebiliyor. Daha sonra benzer hizmet arayan kullanıcılar da, bu değerlendirmelerden faydalanarak karar verebiliyor.

Böylelikle, Gereko.com, profesyonel hizmetlerde kalitenin, en uygun fiyata bulunabilmesine olanak sağlıyor (İlginç Web Siteleri).

 

En uygun hizmet en uygun fiyata elinizin altında

 

Gereko.com’dan yararlanabilmek için siteye üye olmak yeterli. Kimlik ve iletişim bilgilerinizi açıklamaya gerek kalmadan ihtiyacınızı tanımladıktan sonra hizmet verenlerden teklif alabiliyorsunuz.

Farklı teklifleri karşılaştırabiliyor, profilleri inceleyebiliyor, daha önce o hizmet verenlerle ilgili yapılan yorumları inceleyebiliyor ve en iyi teklifi seçebiliyorsunuz.

Firma ya da serbest çalışanlara da ihtiyaç sahiplerine ulaşmada ek bir kanal sunan Gereke.com Mart ayına kadar hizmet verenler için de ücretsiz.

:: Bu site hakkındaki düşüncelerinizi bizimle paylaşın?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Hizmet Verenlerin Buluştuğu Adres konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Hizmet Verenlerin Buluştuğu Adres ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Hizmet Verenlerin Buluştuğu Adres ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "