Okunma

Hobbit Filminin Oyunu Olacak mı?


11 Haziran 2009 Perşembe 07:53
Hobbit Filminin Oyunu Olacak mı?

J.R.R. Tolkien‘in kaleme aldığı The Lord of the Rings üçlemesi ve aynı adlı filmler tüm dünyada büyük ilgi gördü. Tolkien’in yarattığı fantastik dünya, kendi içerisinde hem gerçekçi, hem de sürükleyici bir kurguya sahip olduğu için, o dünyaya ait (Orc ve Elf gibi) ırklar, Tolkien’den sonra birçok yazar tarafından kullanıldı. Şimdilerde Tolkien dehasının bir başka ürünü olan Hobbit, beyaz perdeye aktarılmaya çalışılıyor.


The Lord of the Rings’den bir kare.

Peki yönetmenliğini Guillermo del Toro‘nun üstlendiği filmin oyunu yapılacak mı? The Lord of the Rings’in sayısız kez video oyunu haline getirildiğine şahit olduk, ancak 2012’de yayınlanacak olan Hobbit için şu ana dek böyle bir girişimde bulunan firma olmadı. Guillermo del Toro, Hobbit filminin oyun haline getirilmesini çok istediğini, fakat henüz böyle bir gelişmenin yaşanmadığını belirtti.

:: Sizce Hobbit iyi bir film olacak mı?
yazarAykut Göker

Yazı yazmayı çok seven ve hayatının her döneminde bu tutkusunu sürdürecek olan Aykut, kelimelere olan borcunu ShiftDelete.Net'te ödüyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Hobbit Filminin Oyunu Olacak mı? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Hobbit Filminin Oyunu Olacak mı? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Hobbit Filminin Oyunu Olacak mı? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "