Okunma

Home Tekrar Ertelendi


21 Nisan 2008 Pazartesi 21:00
Home Tekrar Ertelendi
PlayStation 3 kullanıcıları sanal evlerinin anahtarına yakın zamanda kavuşamayacak gibi görünüyor. Geçtiğimiz yılın mart ayında duyurulduğundan bu yana oyuncular tarafından merakla beklenen ve PS3 sahiplerini Xbox Live karşısında üstün konuma getireceği söylenen etkileşimli sanal dünya Home, tekrar ertelendi.

Sonbahara Ancak Beta Yetişecek

İlk olarak Ekim 2007’de çıkması planlanan PlayStation Home, çıkış tarihine bir ay kala 2008 sonbaharına ertelenmişti. Şimdi ise yazın yapılması planlanan beta testleri bu tarihe (sonbahar) aktarılmış görünüyor. Bu da PlayStation Home’un tamamlanmış halini 2008 yılı içerisinde görmemizin düşük bir ihtimal olduğu anlamına geliyor. Sony, bu kadar gecikmenin ve ertelemenin ardından beklemeye değer bir Home hizmeti ile kullanıcıların karşısına çıksa iyi olacak, aksi takdirde oyun bölümü olarak büyük prestij kaybına uğraması işten bile değil.

Yazan: Erhan Kahraman
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Home Tekrar Ertelendi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Home Tekrar Ertelendi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Home Tekrar Ertelendi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "