Okunma

Honor 20 serisinin tanıtım tarihi belli oldu!


15 Nisan 2019 Pazartesi 20:25
Honor 20 serisinin tanıtım tarihi belli oldu!

Son zamanlarda yeni özelliklerle sık sık gündeme gelen Honor 20 serisi, pek çok kişi tarafından da merakla bekleniyor. Honor resmi hesabından attığı gönderiyle birlikte, tanıtım tarihini ilginç bir şekilde duyurdu. Gönderideki posterde yeni modelle ilgili tanıtım tarihi ve yeri bilgisini paylaşan Honor, tanıtım tarihi kısmını matematik formülü ile belirtti. Honor 20 tanıtım tarihi ve yeri ile ilgili detaylar haberimizde.

Honor 20 tanıtım tarihi 21 Mayıs olarak belirtildi!

Honor resmi sosyal medya hesabı tarafından paylaşılan gönderide karşımıza ilk başta ‘Tower Bridge‘ yapısı çıkıyor. Posterde yazan bilgiye göre Honor 20 serisinin tanıtımı, Londra‘da yapılacak. Londra bilgisinin hemen altında ise matematik formülü ile verilmiş tanıtım tarihi bilgisi bulunuyor. Çıkan sonuç aa/gg olarak alındığında yeni modellerin 21 Mayıs tarihinde tanıtılacağını söyleyebiliriz.

Honor 20 tanıtım tarihi

Posterin hemen sağ üst tarafında ise Honor 20 serisi bilgisi yer alıyor. Yani 21 Mayıs tarihinde yapılacak etkinlikte, birden fazla modelin tanıtılmasını bekleyebiliriz. Tarih kısmında pek çok kez dört rakamının kullanılması da, lansmanın konsepti ile alakalı bir detay olabilir. Dört sayısı tanıtılacak model sayısını işaret edebileceği gibi, arka kamera kurulumunu da işaret etmiş olabilir.

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Honor 20 serisinin tanıtım tarihi belli oldu!”

  1. Teknoloji Dostu dedi ki:

    Tanıtıldı ki bu cihaz honor 20 wiev

  2. Teknoloji Dostu dedi ki:

    Süper

  3. Ali dedi ki:

    Ama huawei böyle olmazki bu gün bir model tanıttın zaten keşke bunuda yarın tanıtsaydın aaa unutmuş senin daha tanıtacak 37267263737 tane modelin daha var bunlar başına pro prim alfabe ekliceksin bide

" Honor 20 serisinin tanıtım tarihi belli oldu! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Honor 20 serisinin tanıtım tarihi belli oldu! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Honor 20 serisinin tanıtım tarihi belli oldu! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "