Honor 9’un yeni rengi ortaya çıktı!


11 Ağustos 2017 Cuma 06:00
Honor 9’un yeni rengi ortaya çıktı!

Ürettiği güçlü ama ekonomik akıllı telefonlarla Çin pazarında büyük bir başarı elde eden ve çok kısa bir süre sonra Apple’ı dahi geride bırakabileceği düşünülen Huawei, Honor 9 için yeni Blue Bird rengini duyurdu.

İşte Blue Bird Honor 9!

Aslına bakarsanız bu rengin tam adı henüz bilinmiyor fakat Çince yazıların İngilizce’ye çevrilmesi sonucunda ortaya Blue Bird ismi çıkıyor. Aşağıdaki görsellerde de görebileceğiniz gibi cihaz için “Turkuaz” bir kasaya sahip denebilir.

17-08/11/honor-9-blue-bird-turkuaz-sdn-shiftdelete2.png

Yayımlanan görsellerle birlikte geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan Honor 9‘a yeni renk seçeneklerinin ekleneceği haberleri de doğrulanmış oldu. Bahsi geçen haberlerde cihazın sarı, kırmızı ve turuncu renkli modellerinden bahsediliyordu.

17-08/11/honor-9-blue-bird-turkuaz-sdn-shiftdelete.jpg

Son olarak Blue Bird rengine sahip olacak Honor 9’un donanımsal anlamda diğer Honor 9‘lardan hiçbir farkı olmadığını ve Ağustos ayının ilerleyen haftalarında satışa sunulacağını da belirtelim.

:: Honor 9’un yeni rengini nasıl buldunuz?


 • yazarMurat Sağlam

  Medya ve İletişim bölümünde yüksek lisans yapmakta olan Murat; oyun, sinema ve teknoloji dünyasıyla yakından ilgilenmektedir.
  Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

  “Honor 9’un yeni rengi ortaya çıktı!” üzerine 4 yorum

  1. SDN Okuru dedi ki:

   Allah aşkına Honor serisini Türkiye'ye getir be Huawei.

  2. SDN Okuru dedi ki:

   Dünya ekonomisi Çin merkezli olacak bu gidişle. Trump'ın gelişi de Çin'in yükselişine çok katkıda bulundu. Çin firmaları harika işler çıkartıyor artık…

  3. SDN Okuru dedi ki:

   Keşke Türkiye'de satılsa

  4. SDN Okuru dedi ki:

   2000li yıllardı hani gençlerin çoğunun elinde kapaklı samsung telefonu yıllar işte o dönemde bir samsung yetkilisinin röportajını okumuştum diyordu ki önümüzdeki 5 yıl içinde samsung ilk 5 üretici arasında yer alacak…Bu yazı bana birden o yıllardaki yazıyı hatırlattı sanırım huawei o zaman samsungun yaptığını yapacak

  Yorum yazın

  Geri bildirim