Web hosting seçiminde neleri gözden kaçırıyoruz?


25 Haziran 2020 Perşembe 20:24
Web hosting seçiminde neleri gözden kaçırıyoruz?

Corona virüs pandemisi insanların son dönemlerde evden ve internetten girişimcilik adımlarını araştırmalarına sebep oldu. Son dönemlerde ön plana çıkan Freelance işler, evden çalışma stili veya internetten girişimcilik konularıyla birlikte büyük ölçüde yeni iş alanları da iş dünyası içerisine girmiş oldu. Bu sürecin kalbinde de aslında hosting ve domain sağlayıcıları yatıyor. Güzel Hosting de bu sağlayıcılardan biri. 2008 yılından beri faaliyetlerine devam eden şirket, sektörün öncüleri arasında.

Hosting seçimi nasıl olmalı?

Corona virüs pandemisi sürecinde internette e-ticaret yapmanın hem rahat hem de kolaylığını keşfeden birçok kişi, yeni internet sitesi açma, e-ticaret sitesi oluşturma noktasında da özellikle hızlı, performanslı ve tabii ki güvenli hosting firmalarını araştırmaya koyuldular.

Web hosting hizmetleriyle birlikte de ön planda olmayı başaran isim Güzel Hosting, internet sitelerinin kolay ve hızlı açılabilir altyapını sunmaktadır. Yüzde yüz SSD teknolojisi altyapısında sunduğu web hosting planlarıyla birlikte web site projelerinizin eskisinden daha hızlı ve performanslı çalışmasını sağlarken klasik barındırma hizmetlerine göre daha performanslı bir artışı gözlemleyeceğiniz kadar değerli bir seviyede hizmet sağlıyor.

Yeni girişimciler için önemli olan mailleşme altyapısı konusunda [email protected] şeklinde e-mail hesaplarınızı sorunsuz kullanabilmek. “Gönderdiğim mail acaba alıcıya ulaşmadı mı?” gibi sorunlarla uğraşmamak için özel mail altyapı servisiyle birlikte güçlü mail servis hizmetleri de sunuyor. E-maillerinizde gelen kutularınızda sık sık rastladığınız gereksiz veya spam mail sorunlarını da tüm web hosting ve reseller hosting hizmetlerinde Spamexperts altyapıyla çözen Güzel Hosting ile tüm mail sorunlarınızı gidermek için tercih edebiliyorsunuz.

Hosting seçimi yaparken gizli maliyetlere dikkat!

Web site projelerinizi hazırlarken değerlendirdiğiniz firmalarda cazip hosting fiyat tekliflerinizi ilk yıl özel indirimin ardından yenileme dönemlerinde yüksek bedeller ödemek zorunda kalmayın. Bunun için hosting maliyetlerinizi her zaman uzun vadede hesaplayıp doğru hosting firma ve paket seçiminizi bütçenize göre en uygun şekilde gerçekleştirin.

1 yıllık satın aldığınız hosting planlarınızın yenileme süreleri geldiğinde ilk yıla göre fahiş fiyatlarla yenilemek zorunda kalmayın. Güzel Hosting, sunduğu uygun fiyatlı hosting planlarındaki hizmetleriyle fiyatlarda her zaman yenileme garantisi sunuyor.

Avantajlı fiyatlarla hizmetleri TL cinsinden satın alabilirsiniz

Güzel Hosting, bir Türk firması olarak yabancı para birimi değil doğrudan TL para birimiyle sunduğu hizmetleriyle yabancı sermaye yerine Türk şirketi olarak hizmet sağlamaktadır.

Yıl içerisinde birçok kampanya ve yeniliklerle hosting dünyasında sunduğu avantajlı fiyatlar dışındaki güvenilir ve performanslı altyapısı ile de internet sitelerinizin güvenilir sunucularda yüzde yüz performanslı yapı içerisinde çalıştırılmasına siz de dahil olabilirsiniz.

Haftalık yedekleme hizmetleriyle web sitelerinizin yedeklenerek, herhangi bir veri veya içerik kaybı durumlarını önlemek amacıyla Hosting paketlerinizdeki performans ve hız kadar verilerinizin güvenliği de önemlidir. Hosting seçimi konusunda önemli noktalardan birisi de güvenlik. Projelerinizde başarı ve gelecek için önemli olan verilerinizin güvenliğini Güzel Hosting önemsiyor ve alacağınız tüm Linux web hosting hizmetlerinde en iyi fiyat performans kadar ücretsiz yedekleme desteği ile tüm web site projelerinizi haftalık yedeklenmesi sayesinde garanti altına alırsınız.

Web site projeleriniz ve e-maillerin taşıma derdiyle uğraşmayın!

Hosting firmanızı değiştirmek istediğinizde ya da memnun olmadığınız bir hosting planından taşınmaya karar verdiğinizde, daha güçlü ve güvenli bir altyapı olarak Güzel Hosting’i etmenin avantajlarından biri de taşıma zahmetiyle sizleri uğraştırmamasıdır. Taşıma ile ilgili yaşanacak en basit sorunda tüm veri kaybı sorunu yaşamanıza dair tüm aksilikleri yok ederek, bu tip durumlarla sizleri hiç uğraştırmadan doğrudan ücretsiz hosting taşıma desteği sunuyor, tüm Linux Web hosting paketlerinde uzman teknik destek ekibi ile taşımalarınızı gerçekleştiriyor.

Sadece web site değil hem sizin hem de işiniz için önem arz eden Webmail’de bulunan tüm maillerinizin de mail kutularının tamamı dahil olmak üzere taşınması da uzman ekip tarafınca kısa sürede gerçekleştiriliyor. Uzman teknik destek ekibi ile birlikte 7/24 destek sağlayan firma, 24 – 48 saat içerisinde tüm taşıma isteklerinizi tamamlıyorlar.

Linux hosting hizmetlerinde yıllık alımlarda 15 Temmuz’a kadar %50 indirim fırsatı sunan Güzel Hosting’in web sitesine buradan ulaşabilirsiniz.
yazarMustafa Büyükçağlayan

Teknolojik gelişmelerin insanlığa yön vereceğine inanan Mustafa Büyükçağlayan; Dijital pazarlama alanındaki çalışmalarını 3 yıla yakın bir süredir devam ettiriyor. Bilginin paylaştıkça çoğaldığına inandığı için bilişim ve teknoloji alanında makaleler yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Abone ol
Bildir
guest
6 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar
Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
7 ay önce

Ben daha uyguna verebilirim 😀

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
7 ay önce

Güzel Hosting harika bir şirket yaklaşık 2 yıldır onlarla çalışıyoruz. Canlı destekleri bir harika sanırsın ki arkadaşımla sohbet ediyorum 5-20 dakika arasında geri dönüş yapılıyor.

Oğuzhan
Oğuzhan
7 ay önce

Reklam yapılmış ama hizmet ve fiyat güzel duruyor

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
7 ay önce

dostum hosting mi kaldı. Microsoft Azure, google cloud, Amazon Cloud varken. Dünya evriliyor.

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
7 ay önce

güzel hosting iyidir

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
6 ay önce

3 yıldır bir sorun yaşamadım 25 domain tek hostingimde

" Web hosting seçiminde neleri gözden kaçırıyoruz? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Web hosting seçiminde neleri gözden kaçırıyoruz? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Web hosting seçiminde neleri gözden kaçırıyoruz? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Yarıyıl tatili için hangi Oppo'yu alalım? Yarıyıl tatili için hangi Oppo'yu alalım?
  2. 2 Dışı da içi de sizi yakan 3 ısıtıcıyı inceledik! Dışı da içi de sizi yakan 3 ısıtıcıyı inceledik!
  3. 3 3D yazıcıda ofis için neler bastık? 3D yazıcıda ofis için neler bastık?
  4. 4 Akıllı saatleri en uygun fiyata bulduk, liste oluşturduk! Akıllı saatleri en uygun fiyata bulduk, liste oluşturduk!
  5. 5 Clubhouse uygulamasını denedik Clubhouse uygulamasını denedik
  6. 6 Alanı YouTuber yapan Fujifilm X-S10 incelemesi Alanı YouTuber yapan Fujifilm X-S10 incelemesi
  7. 7 Xiaomi'nin sözde akıllı şemsiyesini zorladık! Xiaomi'nin sözde akıllı şemsiyesini zorladık!
  8. 8 Samsung'un en iyisi: Galaxy Buds Pro kutu açılışı Samsung'un en iyisi: Galaxy Buds Pro kutu açılışı
  9. 9 Yeni kanalımız: Android kullanıcılarına merhaba! Yeni kanalımız: Android kullanıcılarına merhaba!
  10. 10 İyi ses için paraya kıydık: Saramonic Blink 500 Pro B2 İyi ses için paraya kıydık: Saramonic Blink 500 Pro B2