Okunma

Hotmail’den Yeni Koruma Sistemi


07 Şubat 2011 Pazartesi 16:00
Hotmail’den Yeni Koruma Sistemi

Microsoft bugün, Windows Live Hotmail‘in yeni özelliğini duyurdu. Firmanın açıklamasına göre bundan sonra kullanıcılar sanal e-posta hesaplarıyla gerçek e-posta adresini vermeden Hotmail hesabı üzerinden e-posta alabilecek.

Sistemin Faydaları Neler?

Birden çok sanal e-posta hesabı açmaya imkan tanıyan bu özellik ile Hotmail kullanıcıları gelen posta kutularının istenmeyen e-postalardan koruyabiliyor.

Böylece, farklı amaçlarla kullanılmak için açılan bu adreslere gönderilen iletiler ayrı klasörlerde tutulabiliyor. Kullanıcılar bu özellik sayesinde bir yıl içerisinde en fazla 5, toplamda ise 15 adet sanal e-posta adresi oluşturabiliyor.

:: Bu özellik sizce spam’ların önünü kesebilecek mi?

 

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Hotmail’den Yeni Koruma Sistemi”

  1. fatih2012 dedi ki:

    Çok iyi düþünülmüþ bence. 3 hesapla uðraþmak yerine hepsini tek bir hesaptan kontrol etmek güzel bir düþünce.

  2. LadyArch3r dedi ki:

    3 e-posta adresi kullanı***** güzel bir sistem düşünmüş.

" Hotmail’den Yeni Koruma Sistemi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Hotmail’den Yeni Koruma Sistemi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Hotmail’den Yeni Koruma Sistemi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "