HP Çevik İle Veri Merkezleri Gelişiyor


14 Nisan 2010 Çarşamba 13:18
HP Çevik İle Veri Merkezleri Gelişiyor

HP Kurumsal Hizmetler olarak yeniden adlandırılan EDS ile kurumsal çözümlerini yeni teknoloji hizmetleri ekleyerek genişleten HP, bu alandaki uluslararası yatırımlarına hızla devam ediyor. Kurumsal Hizmetlerin de dâhil olduğu HP Kurumsal İşletmeler grubu büyük ve küçük ölçekli tüm müşterilere uçtan uca hizmet veriyor. Bu ürün grubu kurumsal hizmetlere ek olarak sunucu, veri depolama, yazılım, network ve teknoloji hizmetlerini kapsıyor. HP bu bağlamda şirketlerde iş sürekliliğine odaklanan çözümler de sunuyor.

Bilişim teknolojilerinde müşterilerine kaliteli hizmet vermeyi amaçlayan HP, PricewaterhouseCoopers’la işbirliği yaparak HP Çevik Birliği‘ni genişletti. HP ve PwC müşterilere Dönüşüm Uzmanlığı Kurumsal Kaynak Planlama (ERP), İş Dönüşümü, İş İdaresi, Risk ve Uyumluluk ile Sektörel Çözümler hizmetlerini sunacak.

Sony Ericsson Altyapı Hizmetleri’nde HP’yi tercih etti

HP’nin teknoloji hizmetleri deneyiminden yararlanmak isteyen Sony Ericsson da sunulan kapsamlı çözümlerden yararlanmak için HP ile Altyapı Hizmetleri Anlaşması‘nı imzaladı. HP, bu anlaşma çerçevesinde Sony Ericsson’un küresel sunucu ve saklama ortamlarıma altyapı yönetim hizmetleri sağlayacak.

Teknoloji hizmetlerinde HP’yi tercih eden diğer şirketler arasında Shell, AkzoNobel, Mazda Motor Avrupa, Nissan Kuzey Amerika, Telfort (Hollanda), Länsförsäkringar (İsveç), AMR, MLP (Almanya); Nexus, Redbanc ve Transbank (Şili); Tennessee Eyaleti (Medicaid projesi), American Express, ABD Savunma Bakanlığı, Telstra, Avustralya Federal Hükümeti (altyapı hizmeti), Broadridge Financial Solutions yer alıyor.

:: Kurumsal çözümler için hangi firmayı tercih ediyorsunuz?
yazarAykut Göker

Yazı yazmayı çok seven ve hayatının her döneminde bu tutkusunu sürdürecek olan Aykut, kelimelere olan borcunu ShiftDelete.Net'te ödüyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" HP Çevik İle Veri Merkezleri Gelişiyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere HP Çevik İle Veri Merkezleri Gelişiyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda HP Çevik İle Veri Merkezleri Gelişiyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 SDN ofisi için yeni bir alışveriş deneyimi yaşadık! SDN ofisi için yeni bir alışveriş deneyimi yaşadık!
  2. 2 Sony WH-1000XM4 efsane kulaklık elimizde! Sony WH-1000XM4 efsane kulaklık elimizde!
  3. 3 Beklenen telefon iPhone 12 elimizde! Beklenen telefon iPhone 12 elimizde!
  4. 4 Samsung Galaxy S20 FE satın almak için 5 sebep! Samsung Galaxy S20 FE satın almak için 5 sebep!
  5. 5 11 yaşındaki teknoloji editörünün çantasında ne var? 11 yaşındaki teknoloji editörünün çantasında ne var?
  6. 6 SDN ofisi olarak Karadeniz'i turladık! SDN ofisi olarak Karadeniz'i turladık!
  7. 7 Bedava kahve getiren uygulamalar Bedava kahve getiren uygulamalar
  8. 8 iPhone 12 Pro kutusundan çıkıyor (Video) iPhone 12 Pro kutusundan çıkıyor (Video)
  9. 9 Kojima yeni oyunu için harekete geçti Kojima yeni oyunu için harekete geçti
  10. 10 Buraların kralı neden Samsung? Buraların kralı neden Samsung?