Okunma

HP’den Bahar Kampanyası


31 Mart 2008 Pazartesi 21:00
HP’den Bahar Kampanyası
HP’nin 1 Nisan – 31 Mayıs tarihleri arasında geçerli olacak kampanyası kapsamında, HP Photosmart C4280 Çok Fonksiyonlu Yazıcı alan herkes, HP 350 Siyah Mürekkep Püskürtmeli Baskı Kartuşu‘na ücretsiz sahip olabiliyor.

Her Amaca Uygun Yazıcı

HP Photosmart C4280, yüksek kalitede fotoğraf, belge, web sayfası çıktıları almanın yanı sıra, fotokopi ve tarama işlemi de yapıyor. Sadece bellek kartını kullanarak, bilgisayara gerek kalmadan baskı işlemi yapabilen HP Photosmart C4280, hem ev kullanımı hem de küçük ölçekli işletmeler için ideal bir çözüm. Basılacak belge ya da fotoğraflar 3,8 cm boyutundaki renkli ekranda görüntülenip kolayca seçilebiliyor. 10 x 15 cm, 13 x 18 cm, A4 ve büyük panorama (215 x 610 mm) ebatlarında fotoğraf baskısı alınabiliyor.

Fotokopi için ise tek bir düğmeye dokunarak renkli veya siyah-beyaz çoğaltma seçimini yapmak yeterli oluyor. En yüksek kalitede baskı almaya olanak tanıyan otomatik kağıt algılayıcısı ve HP Akıllı Web Baskısı yazılımının yanı sıra, HP Photosmart Essential yazılımı da fotoğrafların düzenlenmesi, basılması ve paylaşılmasını kolaylaştırıyor.

:: Konuyla ilgili görüşlerinizi forumda paylaşın.

Yazan: Erhan Kahraman
Bilgi İçin: HP Türkiye
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yorum yazın

Geri bildirim