HP’den Kobi Atılımı!


22 Eylül 2015 Salı 12:00
HP’den Kobi Atılımı!

HP yeni Pro serisi masaüstü, dizüstü ve all-in-one (AiO) PC’si ile birlikte yeni yazıcı ve çok işlevli yazıcılarını duyurdu. Her ölçekten şirketin ihtiyaçları için tasarlanan ürünler, özellikle KOBİ’lere önemli avantajlar sunacak.

HP’nin yakın bir geçmişte, 750 BT yetkilisi ve yöneticisiyle gerçekleştirdiği bir araştırma, KOBİ’lerin teknoloji konusunda yaşadığı en önemli endişeleri gözler önüne sermişti. Araştırmada bu endişeler, üretkenliği artırmanın yeni yollarını bulma, güvenlik tehditlerine karşı getirilmesi gereken çözümler ve BT maliyetlerinin yönetimi olarak tanımlanmıştı. Yeni HP Pro 400 serisi yazıcılar ve PC’ler de bu sorunların çözümünü hedefliyor.

Şık tasarım içinde güç, performans ve güvenlik bir arada

Her ölçekten şirkette olduğu gibi KOBİ’lerde de teknoloji kullanımı iş süreçleri açısından çok önemli avantajlar yaratıyor. İş yaşamı ve kişisel yaşam arasındaki sınırlar belirginliklerini her geçen gün yitirirlerken, kurumlar mobil ve birlikte çalışma ilkelerine ilgi gösteren işgücünü kendilerine çekmek için çaba sarf ediyor.

15-09/22/hp_proone_400_g2_aio_left_facing.jpg

KOBİ’ler, modern iş şartları için tasarlanmış, cihazların birbirlerine kolaylıkla bağlanabildiği ve çalışanların da birlikte çalışma şartlarını yerine getirmelerine olanak tanıyan bir teknolojiye ihtiyaç duyuyor. Tüm bunların, kablolar ve özel ekipmandan bağımsız olarak gerçekleştirilmesi gerekiyor.

HP’nin Pro serisi masaüstü, dizüstü ve AiO bilgisayarları KOBİ’lere uygun maliyetli, kurumsal seviyede ve yeni nesil çalışanların kullanmaktan keyif aldığı tüketici cihazlarından ilham alan teknolojiler sunuyor. HP’nin 120.000 saatten fazla test içeren Total Test sürecinden geçen cihazlar, bu yönleriyle işin zorlu şartlarına ve evde kullanıma uygun hale getirildi.

Pro serisi PC’lerin birinci sınıf güvenlik ve yönetilebilirlik özellikleri KOBİ’lere, kritik öneme sahip iş verileri ve cihazlarını koruma imkânı tanıyor. HP BIOSphere sistem açılışı esnasında donanım yazılımına BIOS-seviyesi koruma sağlarken, HP Client Security hassas verilerin güvenliği için çok faktörlü kimlik doğrulama ve sabit disk şifreleme sunuyor. Tüm yeni ürünler Windows 10 işletim sistemi ve ek güvenlik katmanlarıyla birlikte sunuluyor.

:: HP’nin Kobi atılımı hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarEnder Öztürk

Teknoloji ile çocukluğundan beri ilgilenen Ender, kendini mobil, yazılım, donanım ve oyun alanında yetiştirmiştir. Ender, teknoloji dünyasındaki güncel haberleri ShiftDelete.Net okurları ile buluşturuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" HP’den Kobi Atılımı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere HP’den Kobi Atılımı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda HP’den Kobi Atılımı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 69 liraya YouTuber, Tiktoker, Instagramer yapan set! 69 liraya YouTuber, Tiktoker, Instagramer yapan set!
  2. 2 Kısa sürede nasıl 12 kilo verdim? - VLOG Kısa sürede nasıl 12 kilo verdim? - VLOG
  3. 3 C4U kulaklık inceleme - Fiyat performansı sevdik! C4U kulaklık inceleme - Fiyat performansı sevdik!
  4. 4 iPhone 12 Pro almak için kaç gün çalışmak gerekiyor? iPhone 12 Pro almak için kaç gün çalışmak gerekiyor?
  5. 5 JBL Clip3 bluetooth hoparlör incelemesi! JBL Clip3 bluetooth hoparlör incelemesi!
  6. 6 Orta segment savaşları! realme 7 Pro vs Poco X3 NFC Orta segment savaşları! realme 7 Pro vs Poco X3 NFC
  7. 7 Oyun savaşları başlıyor! PlayStation 5 vs PC Oyun savaşları başlıyor! PlayStation 5 vs PC
  8. 8 RTX 3070'li Game Garaj Deluxe 7A inceleme! RTX 3070'li Game Garaj Deluxe 7A inceleme!
  9. 9 Yetkili bi abi ile teknoloji sohbeti gerçekleştirdik! Yetkili bi abi ile teknoloji sohbeti gerçekleştirdik!
  10. 10 Kendisini AirPods Pro zanneden 109 liralık kulaklık! Kendisini AirPods Pro zanneden 109 liralık kulaklık!