HP, Depolama Çözümlerini Genişletiyor


31 Ekim 2009 Cumartesi 06:50
HP, Depolama Çözümlerini Genişletiyor

Küçük iş yeri sahipleri girişimlerinde başarıya ulaşmak için ciddi miktarlarda zaman, para ve kaynak yatırımı yapıyor. Günlük iş meselelerine odaklanılmasının bir sonucu olarak başarıya doğrudan etki edecek teknoloji yatırımları ise çoğu zaman erteleniyor veya göz ardı ediliyor. En sık göz ardı edilen alanlardan biri ise veri depolama ve koruma ihtiyacı. Verinin iyi yönetilememesi ya da kayıpların geri getirilememesi kazanç fırsatlarının kaçmasına da neden olabiliyor.

HP işte burada KOBİ’lere farklı bir çözüm sunuyor. KOBİ’lerin veri depolama, güvenlik ve paylaşım ihtiyaçlarını HP StorageWorks X500 Data Vault ve HP StorageWorks X3000 serisi ürünleri ile daha etkin ve yönetilebilir kılan HP, POE destekli HP ProCurve 1810G Switch serileri ile güvenilir bir ağ altyapısı sunuyor.

 

HP StorageWorks X500 Data Vault, HP StorageWorks X3000 ve HP ProCurve 1810G Switch ürün serilerini kapsayan yeni çözümler, veri güvenliğini üst noktalara taşırken, maliyetleri azaltıyor ve verimliliği artırıyor.

 

HP StorageWorks X500 Data Vault serisinin 3 TeraByte’a kadar yükseltilebilir disk alanı, küçük işletmelerin ihtiyaçlarını karşılarken, neredeyse sınırsız genişleme kapasitesi sunuyor ve bilgiyi tek bir merkezde depolamasına imkan tanıyor. Veri depolamaya ek olarak, veri koruma ve paylaşımı konularına da çözümleri getiren HP StorageWorks X500 Data Vault, benzer çözümlere oranla yüzde 22 daha uygun bir fiyata sahip. Ayrıca, sunulan çözümle, bilgisayarlar günlük yedekleme işlemiyle veriler güvence altına alınmış oluyor.

Kolay kullanılabilir çözümler arayan KOBİ’ler özellikle felaket durumlarında veriyi koruyacak ve üretimin devam etmesini sağlayacak teknolojilere ihtiyaç duyuyor. HP, StorageWorks X3000 ağ geçidi, HP StorageWorks MSA2000 disk dizisi, ağ bağdaştırıcısı (HBA) ve bağlantı kablolarından oluşan toplu çözümü ile HP KOBİ’lerin kritik verilerini koruyarak operasyon kesintilerini en aza indiriyor.

:: Yeni depolama çözümleri hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar

" HP, Depolama Çözümlerini Genişletiyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere HP, Depolama Çözümlerini Genişletiyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda HP, Depolama Çözümlerini Genişletiyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 300x zoom ile telefona yakından baktık! 300x zoom ile telefona yakından baktık!
  2. 2 A101’den 35 TL’ye yüz temizleme cihazı alıp denedik! A101’den 35 TL’ye yüz temizleme cihazı alıp denedik!
  3. 3 İçerik platformlarının aile üyeliklerini karşılaştırdık İçerik platformlarının aile üyeliklerini karşılaştırdık
  4. 4 MSI Optix MAG274QRF-QD monitör incelemesi MSI Optix MAG274QRF-QD monitör incelemesi
  5. 5 Android telefondan iPhone 12 Mini'ye geçtik Android telefondan iPhone 12 Mini'ye geçtik
  6. 6 ABD yasağına Xiaomi'den ilk açıklama! ABD yasağına Xiaomi'den ilk açıklama!
  7. 7 Ofisi dumana boğduk, Mia Air ile kurtulduk! Ofisi dumana boğduk, Mia Air ile kurtulduk!
  8. 8 Galaxy S21 Ultra inceleme: Dünya ile aynı anda Galaxy S21 Ultra inceleme: Dünya ile aynı anda
  9. 9 MSI Stealth 15M oyun dizüstü bilgisayarını inceledik! MSI Stealth 15M oyun dizüstü bilgisayarını inceledik!
  10. 10 Mehmet Demirkol ile Samsung TV sohbeti! Mehmet Demirkol ile Samsung TV sohbeti!