Okunma

HP Hangi Ürünüyle Ödül Aldı?


24 Şubat 2011 Perşembe 15:26
HP Hangi Ürünüyle Ödül Aldı?

Firmaların ilginç çözümleri, araştırma kuruluşları tarafından ödülle layık görülmeye devam ediliyor. Frankfurt’ta sunulan ödül, HP’nin yenilikçi ePrint teknolojisini, profesyonel kalitede bir yazıcıya entegre etmesi sebebiyle bu ürüne verildi.

Peki, bu sistem neden ödülle layık görüldü? Kullanıcılar, HP Officejet Pro 8500A Plus e-All-in-One yazıcının 10,9 cm’lik dokunmatik ekranı ile, uygulamalara kolayca erişebiliyor.

 

Ürünün Özellikleri Neler?

Ayrıca, herhangi bir PC olmaksızın doğrudan internetten veya HP ePrint ile herhangi bir yerden baskı alınabiliyor.

HP Officejet Pro 8500A Plus e-All-in-One serisi yazıcılar küçük ve orta ölçekli işletmelere profesyonel kalitede renkli baskı imkanı sunarken, diğer renkli lazer yazıcıların çoğuna göre sayfa başına yüzde 50‘ye varan oranlarda maliyet ve enerji tasarrufu sağlıyor.

:: Sizce bir yazıcıda hangi özellikler bulunmalı?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" HP Hangi Ürünüyle Ödül Aldı? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere HP Hangi Ürünüyle Ödül Aldı? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda HP Hangi Ürünüyle Ödül Aldı? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "