Okunma

HP İle Fotoğraf Çılgınlığı


30 Ocak 2009 Cuma 13:34
HP İle Fotoğraf Çılgınlığı

Günümüzde mobil alanda yaşanan değişim ile, fotoğraf özellikleri gelişmiş, akıllı mobil telefon pazarında hızlı bir büyüme yaşanıyor. Bu alanda HP de büyük bir adım atarak, mobil telefondan fotoğraf baskısını çok daha kolay hale getiren yeni bir yazılım duyurdu: HP iPrint Photo. Apple mobil platform baskı uygulaması olarak tasarlanan bu yazılım ile iPhone ve iPod Touch kullanıcıları yerel kablosuz ağa bağlı HP kablosuz yazıcılardan direk baskı alabilecekler.

 

iPhone ve iPod Touch kullanıcıları, HP‘nin yeni uygulaması olan iPrint Photo seçeneğini Apple App. Store‘dan ücretsiz olarak indirebilecekler. Maksimum 10×15 cm boyutundaki ve JPEG uzantısını taşıyan resimlerden çıkış alabilmenize olanak veren bu uygulama ile iPod Touch ve iPhone‘unuzdaki fotoğrafları keyifle basabilirsiniz.  

:: iPhone ve iPod Touch’ınızdaki fotoğrafları nasıl bastırıyordunuz?

Bilgi için: HP
yazarRuşen Göbel

Teknolojiye olan ilgisini ve bilgisini SDN okurlarıyla paylaşmaya hazır olan Ruşen, aynı zamanda sıkı bir iOS takipçisi.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" HP İle Fotoğraf Çılgınlığı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere HP İle Fotoğraf Çılgınlığı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda HP İle Fotoğraf Çılgınlığı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "