HP Kartuş Portföyünü Genişletiyor


04 Haziran 2010 Cuma 14:06
HP Kartuş Portföyünü Genişletiyor

HP, 21b, 27b ve 56b ürünlerinden oluşan gündelik siyah mürekkepli kartuş serisini, 2007 yılında Türkiye’de piyasaya sunulduğu andan itibaren sergilediği başarılı performanstan güç alarak zenginleştiriyor. Gündelik siyah mürekkepli kartuş serisi büyümekte olan Asya, Latin Amerika ve bir kısım Doğu Avrupa pazarlarında da yüksek satış rakamlarına ulaştı (HP’den Skandal Açıklama).

 

Gündelik Siyah Mürekkepli Kartuşlar

HP 300b gündelik siyah mürekkepli kartuşlar, farklı tedarikçilerden aldıkları ürünlerden – yeniden üretilmiş kartuşlar örneğinde olduğu gibi – özellikle güvenilirlik ve baskı kalitesi açısından hayal kırıklığına uğramış, beklentileri daha yüksek olan tüketiciler için ideal bir çözüm sunuyor.

Yeni kartuş e-postalar, haritalar ve şemalar, haber ve makaleler, düzelti amacıyla okunacak hazırlık dokümanları gibi günlük yazdırma işlemlerine uygun taslak kalitesinde yazı ve grafikler üretiyor.

 

HP 300b gündelik siyah mürekkepli kartuş için tavsiye edilen satış fiyatı KDV dahil 20,90 TL.

 

Yeni kartuşlar, HP’nin standart yazıcı kartuşlar ürün ailesine katıldı. Standart ürün ailesinin hedef kitlesini baskı adedi düşük olan, ancak renk solmasına karşı dayanıklı ve yüksek baskı kalitesi arayan tüketiciler oluşturuyor (HP Bağlan-Yazdır Yazıcılar Piyasada).

Her iki ürün serisi de aynı sayıda, 200 adet sayfa basarken aynı zamanda güvenilirlik ve mürekkep seviyesi görüntüleme, mürekkep seviye uyarısı, kolay kurulum gibi özellikler sayesinde kullanım kolaylığı da sağlıyor. Portföyü tamamlayan diğer ürünler HP Avantajlı Baskı serisi kartuşlardan oluşuyor. Bunlar baskı sayısı yüksek ve düşük işletme maliyeti tercih eden tüketicilere yönelik olarak tasarlanmıştır.

:: HP’nin kartuş fiyat politikası hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" HP Kartuş Portföyünü Genişletiyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere HP Kartuş Portföyünü Genişletiyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda HP Kartuş Portföyünü Genişletiyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Xbox Series S kutusundan çıkıyor! Xbox Series S kutusundan çıkıyor!
  2. 2 iPhone güncellendikçe yavaşlar mı denedik! iPhone güncellendikçe yavaşlar mı denedik!
  3. 3 Poco X3 NFC fiyatı ve özellikleri! Poco X3 NFC fiyatı ve özellikleri!
  4. 4 iPhone'a her şeyi yaptıran Siri kestirmelerini denedik! iPhone'a her şeyi yaptıran Siri kestirmelerini denedik!
  5. 5 Herkes onu konuşuyor: OnePlus 8T inceleme Herkes onu konuşuyor: OnePlus 8T inceleme
  6. 6 EBA için en iyi 5 tablet önerisi! EBA için en iyi 5 tablet önerisi!
  7. 7 Başkasının telefonunu kontrol ettiren uygulama denedik! Başkasının telefonunu kontrol ettiren uygulama denedik!
  8. 8 A101'de satılacak Huawei Band 4 özellikleri neler? A101'de satılacak Huawei Band 4 özellikleri neler?
  9. 9 SDN ofisi için yeni bir alışveriş deneyimi yaşadık! SDN ofisi için yeni bir alışveriş deneyimi yaşadık!
  10. 10 Sony WH-1000XM4 efsane kulaklık elimizde! Sony WH-1000XM4 efsane kulaklık elimizde!