Okunma

HP’nin Yeni Depolama Çözümleri


13 Mart 2008 Perşembe 22:00
HP’nin Yeni Depolama Çözümleri
HP’nin basın toplantısında küçük ve orta ölçekli şirketler için kurumsal veri depolama çözümleri ailesinin iki ferdi tanıtıldı. Bu ürünlerden bir tanesi Modular Smart Array, MSA2000 ve diğeri daha geniş çaplı uygulamalar için HP StorageWorks 4400 Enterprise Virtual Array (EVA) ürünü olarak adlandırılıyor. İki ürün de büyük miktarlarda sabit disk içerebiliyor ve esnek biçimde hâlihazırda kurulmuş sistemlere hemen dahil edilebilen kurumsal çözümler durumunda.

Dikkat Çeken Noktalar

Ürünlerde dikkati çeken iki nokta var. Birincisi, bu sistemlerde farklı bağlantı teknolojilerine sahip sabit diskleri beraberce kullanabiliyorsunuz (FibreChannel, SAS vb.). Diğeri ise HP’nin daha yeşil ürünler üretmek amacıyla giriştiği çabalar sonucu ortaya çıkan sonuçlar. Dilerseniz bu ayrıntıları HP’nin Kurumsal Veri Depolama Çözümleri Satış Yöneticisi Selçuk Öznal’dan dinleyelim.

İzleyin


Bilgi için:
HP Kurumsal Veri Depolama
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" HP’nin Yeni Depolama Çözümleri konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere HP’nin Yeni Depolama Çözümleri ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda HP’nin Yeni Depolama Çözümleri ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "