Okunma

HP, Oyunun Kurallarını Değiştiriyor


02 Kasım 2012 Cuma 14:45
HP, Oyunun Kurallarını Değiştiriyor

HP Türkiye Ağ Çözümleri Grubu, oyunun kurallarını değiştirme paralasıyla çıktığı yolda arkasına kendi ürettiği yeni teknolojileri de alarak ilerliyor.

HP Ağ Çözümleri grubu, işletmere 360 derece çözümler üretmenin yanı sıra maliyetleri de azaltarak daha efektif çözümler sunuyor. Swicth sanallaştırma özelliğie ile birlikte işletmeler hem ağ karmaşasından kurtuluyor, hem de çok daha hızlı ve az maliyette verim alıyor.

Tüm bu konları ve HP Türkiye Ağ Çözümleri’ni, Ülke Müdürü Ersin Uyar’dan dinledik. İşte ShiftDelete.Net farklıyla, gerçekleştirdiğimiz bu özel röportaj:

:: HP’nin sunduğu ağ çözümleri ile ilgili ne düşünüyorsunuz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “HP, Oyunun Kurallarını Değiştiriyor”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    hp gözümde bir marka değeri bile yok yazıcılarını beğeniyorum diğer hiç bir ürünü 5 para etmez laptopları aşırı ısınıyor var mı ötesi

" HP, Oyunun Kurallarını Değiştiriyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere HP, Oyunun Kurallarını Değiştiriyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda HP, Oyunun Kurallarını Değiştiriyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "