Okunma

HP Pavilion’larınızı Beladan Koruyun


17 Temmuz 2009 Cuma 11:21
HP Pavilion’larınızı Beladan Koruyun

HP, müşterisini hayatın kötü sürprizlerine karşı korumak için tüm HP Pavilion Dizüstü Bilgisayarları 1 yıl süreyle ücretsiz sigortalama imkanı sunuyor.

HP Pavilion dizüstü bilgisayara sahip olan kullanıcılar, içtikleri kahveyi dizüstü bilgisayarlarına döktüklerinde ya da bir yere koşarken bir tökezleme nedeniyle dizüstü bilgisayarlarını  yere düşürdüklerinde sigortalı olacaklar. Tabi bunun için bir tek koşul var: HP Pavilion bilgisayarı aldıktan sonra, en geç 15 gün içinde hp.com.tr/sigorta adresindeki kayıt formunu doldurarak 1 yıllık ücretsiz sigortayı başlatılması gerekiyor.

15 Haziran 2009 – 15 Mayıs 2010 tarihleri arasında sürecek sigorta kampanyası sırasında satın alınan HP Pavilion dizüstü bilgisayarlar,  1 yıl süreyle Teknokask güvencesiyle sunulan sigortadan ücretsiz olarak yararlanabilecek. 

 

Ücretsiz sigortanın başlatılması için tek yapılması gereken ürün satın alındıktan sonraki 15 gün içinde www.hp.com.tr/sigorta adresini ziyaret edip burada bulunan başvuru formunu tam ve eksiksiz olarak doldurmak. Bu işlemin ardından müşteriye bir özel poliçe numarası veriliyor ve müşteri poliçenin bir örneğini bilgisayarına indirebiliyor. Sigortadan yararlanabilmek için poliçe numarasını ve faturayı saklamak yeterli oluyor.  

:: Bu kampanya ilginizi çekti mi?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “HP Pavilion’larınızı Beladan Koruyun”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    iyide zaten alirken sigorlatı birdaha sigortaya ne gerek var

" HP Pavilion’larınızı Beladan Koruyun konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere HP Pavilion’larınızı Beladan Koruyun ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda HP Pavilion’larınızı Beladan Koruyun ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "