Okunma

HP, Photokina’da Yeni Ürünlerini Görücüye Çıkaracak


08 Ağustos 2012 Çarşamba 13:43
HP, Photokina’da Yeni Ürünlerini Görücüye Çıkaracak

HP, Almanya’nın Köln kentinde 18 – 23 Eylül tarihlerinde gerçekleştirilecek olan Photokina Fuarı’nda profesyonel fotoğrafçılar, laboratuarlar ve perakende fotoğrafçılık şirketleri için yeni gelir kapıları açan yazıcı, uygulama ve hizmet portföyünü tanıtacağını duyurdu (Salon 4,1, Stand I-010, I-040, I-050, J-045 ve J-049).

HP, HP mürekkepleri, malzemeleri ve teknolojileri sayesinde sunulabilen en son tekniklerin kullanıldığı uygulamaların yanı sıra HP Indigo baskı makinesi ve HP Designjet yazıcı yelpazesindeki ürünlerini de tanıtacak.

Ayrıca furada HP dijital baskı teknolojilerinin sunduğu görüntü kalitesini, esnekliği, yaratıcılığı ve iş fırsatlarını tecrübe etmesine imkan veren bir ortam sağlayacak. Photokina laboratuarlar, profesyonel fotoğrafçılar, baskı hizmeti sağlayıcılar (PSP’ler), perakendeciler ve ev içi baskı tüketicileri dahil olmak üzere ticari fotoğrafçılık dünyasında faaliyet gösteren herkes fuar alanında HP’nin bu hizmetinden faydalanabilecek.

Standda tanıtılacak ürünler:

HP Indigo 7600 Dijital Baskı Makinesi – Laboratuarlara fotoğraf ürünlerinin basılması açısından daha fazla kalite ve verimlilik sunan, 7 renkli baskı makineleri yelpazesindeki en yeni ürün

HP Designjet L26500 Yazıcı – Çevresel konular göz önünde bulundurularak açık ve kapalı alan grafiklerinin üretimi için HP Lateks Mürekkeplerin kullanıldığı 1,55 metrelik (61 inç) geniş formatlı yazıcı.

HP Designjet Z6200 Fotoğraf Yazıcısı (1,067 metre (42 inç) ve 1,524 metrelik (60 inç) modeller) – farklı ortam türlerinde yenilikçi renk tutarlılığı ve hassasiyeti ile sınıfındaki en yüksek baskı hızıyla fotoğraf kalitesinde baskı yapmak için tasarlanan yeni bir ürün.

HP Designjet Z3200 Fotoğraf Yazıcısı (61 cm (24 inç) ve 1,117 metrelik (44 inç) modeller) – bütünleşik spektrometreyle profesyonel fotoğrafçılar için 12 mürekkepli (HP Qad Siyah ve HP Kromatik Kırmızı) baskı sistemine sahip kolay kullanımlı, geniş formatlı, mürekkep püskürtmeli yazıcı.
yazarHakan Sülün

Üniversite yıllarında haber yazarak teknoloji basısına adım atan Hakan, bir anda kendini donanım incelemeleri yaparken buldu. Zamanla teknolojinin bağımlısı oldu ve kendini bu yola adamaya karar verdi ancak artık Bodrum'da yaşadığından deniz kenarında güneşlenirken yazabiliyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" HP, Photokina’da Yeni Ürünlerini Görücüye Çıkaracak konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere HP, Photokina’da Yeni Ürünlerini Görücüye Çıkaracak ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda HP, Photokina’da Yeni Ürünlerini Görücüye Çıkaracak ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "