Okunma

HP Photosmart Premium Faks All-In-One


02 Nisan 2009 Perşembe 10:24
HP Photosmart Premium Faks All-In-One

Bireysel kullanıcılar ve ev ofis kullanıcıları için tasarlanan HP Photosmart Premium Faks All-in-One, lazer kalitesinde belgeler ve laboratuvar kalitesinde fotoğraflar basabilmeyi mümkün hale getiriyor. 

Kısa sürede birden fazla sayıda baskı, tarama, kopyalama yapmanıza imkan veren cihaz, bu sayede yoğun çalışan ev kullanıcılarının ihtiyaçlarına da cevap veriyor. Birden fazla dizüstü bilgisayar ve PC ile çoklu kullanılabilen HP Photosmart Premium Faks All-in-One, dahili 802.11g ağ özelliği ile kablosuz çıkış almanın konforunu sunuyor.  

Kameralı telefon ve cep bilgisayarı dahil, doğrudan Bluetooth özellikli cihazlardan kolayca baskı alabilmenize imkan veren cihazın, çoklu kart yuvası sayesinde bilgisayara ihtiyaç duymadan baskı alabiliyorsunuz.

Baskı kalitesi ve kolay kullanım özelliklerinin yanı sıra uygun fiyatlı beş ayrı HP Vivera mürekkep kartuşuna sahip olması nedeniyle her kartuşu ayrı ayrı değiştirilebiliyorsunuz.

:: Haber ile ilgili düşüncelerinizi forumda paylaşın.

 

 
yazarRuşen Göbel

Teknolojiye olan ilgisini ve bilgisini SDN okurlarıyla paylaşmaya hazır olan Ruşen, aynı zamanda sıkı bir iOS takipçisi.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" HP Photosmart Premium Faks All-In-One konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere HP Photosmart Premium Faks All-In-One ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda HP Photosmart Premium Faks All-In-One ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "