Okunma

HP, Sunucu Ailesini Yeniledi


07 Nisan 2009 Salı 12:57
HP, Sunucu Ailesini Yeniledi

HP ProLiant G6 ürün ailesi, enerji kullanımında verimlilik, sanallaştırma ve otomasyon alanlarındaki gelişmeleri sayesinde bütün müşteriler için ideal hale geliyor. Bu yenilikler KOBİ’ler için proje bazında yüzde sıfır finansman dahil kapsamlı finansal programlar ve hizmetlerle birleşerek sunucu ekonomisini yeniden tanımlıyor. Yeni HP ProLiant G6 sunucular 11 çeşit standart tabanlı kule, raf ve blade platformu halinde bulunuyor. Bu da şirket tarihinde en geniş HP ProLiant sunumu olma özelliği gösteriyor.

Verimli Sunucular

Enerji tasarrufu ve verimlilik artışıyla dikkat çeken yeni G6 platformu HP’nin özel olarak hazırladığı bir sunucu yönetim yazılımıyla geliyor. HP Insight Control Environment (ICE) adını taşıyan bu yönetim konsolu sayesinde sunucuları çok daha kolay ve etkin bir şekilde yönetebilmek mümkün hale geliyor. Mayıs 2009’dan itibaren sunulmaya başlanacak olan ürünlerle ilgili olarak, HP Türkiye Endüstri Standardı Sunucular Ürün ve Satış Müdürü Merden Kahvecioğlu‘yla özel bir röportaj da yaptık. İşte Kahvecioğlu’ndan yeni ürünlerle ilgili tüm detaylar.

İzleyin

:: Yeni ProLiant G6 sunucular hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bilgi için: HP Türkiye
yazarMelih Çelik

Gazeteciler Mahallesi Yazarlar Sokak doğumlu olduğu için meslek olarak gazeteciliği seçmiştir. Şu sıralar, geçmişte kendisi için söylenen 'internette on editör gücündedir' ünvanını yeniden almak için uğraşmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" HP, Sunucu Ailesini Yeniledi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere HP, Sunucu Ailesini Yeniledi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda HP, Sunucu Ailesini Yeniledi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "