HP Sanallaştırmanın Verimini Artıracak


03 Haziran 2010 Perşembe 08:01
HP Sanallaştırmanın Verimini Artıracak

HP, kritik iş uygulamaları ile iş kesintisinin olumsuz etkilerini en aza indirgeyerek işletmelerin inovasyonda kullanmak üzere kaynak ayırmasını sağlayan sanallaştırılmış ortamlar için yeni ve güncellenmiş hizmetlerini duyurdu. Firma bu yeni sistemiyle müşterilere daha çevik ve amaca hizmet eden sanallaştırma vaadediyor.

HP bu sistem için kritik iş uygulamaları Hizmetler  portföyünü donanım, işletim sistemleri ve şimdi de Citrix XenServer, Microsoft Hyper-V ile VMware sanallaştırma yazılımlarından oluşan tüm sanallaştırma ortamına çok düzeyli destek vermek üzere genişletti.

Firma farklı üreticilerden temin edilen x86 ortamlarına da destek verip müşterilerine kendi kaynaklarını atamaları konusunda serbestlik sağlayacak.

HP’nin yeni hizmetleri neler?

 

 • Yeni Hizmetler, kaynakları, sınırlı bütçelere göre değişen fiyatlarla istek üzerine sunuyor. Bilgi Teknolojisi Altyapı Kütüphanesi (ITIL), blade sunucuları, veri depolama birimleri ile sanallaştırma sistemlerine ve SAP uygulamaları yararına 33 yeni hizmetin eklenmesi, müşterilerin BT ekiplerini HP‘nin uzmanlık kaynakları ve hizmetleriyle düşük maliyetli olarak desteklemesine olanak tanıyor. Fiyatlar 3000 ABD Dolarından başlıyor ve yapılan ödemenin karşılığında ihtiyaca göre kullanılmak üzere esnek kredi puanları satın alınıyor.

 • HP Öncelikli Bağlantı, farklı sistemlerin bir arada kullanmasından doğan sorunların çözümünü hızlandırarak sistemde hizmet aksamasının işe olumsuz etkilerini en aza indirgiyor. Yeni hizmetler Microsoft Windows, Linux, sanallaştırma, veri depolama ve blade sunucuları teknolojilerine yönelik olarak ortamda oluşabilecek sorunlara birebir destek veriyor. Global Kritik İş Uygulamaları Çözüm Merkezlerine öncelikli erişiminin de dahil olduğu fiyatlar 6000 ABD Dolarından başlıyor.

:: Sanallaştırma konusunda firmalardan beklediğiniz yenilikler nelerdir?

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" HP Sanallaştırmanın Verimini Artıracak konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere HP Sanallaştırmanın Verimini Artıracak ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda HP Sanallaştırmanın Verimini Artıracak ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

 1. 1 Demon's Souls oynanış videosu yayınlandı! Demon's Souls oynanış videosu yayınlandı!
 2. 2 iPhone'a her şeyi yaptıran Siri kestirmelerini denedik! iPhone'a her şeyi yaptıran Siri kestirmelerini denedik!
 3. 3 Herkes onu konuşuyor: OnePlus 8T inceleme Herkes onu konuşuyor: OnePlus 8T inceleme
 4. 4 EBA için en iyi 5 tablet önerisi! EBA için en iyi 5 tablet önerisi!
 5. 5 Başkasının telefonunu kontrol ettiren uygulama denedik! Başkasının telefonunu kontrol ettiren uygulama denedik!
 6. 6 A101'de satılacak Huawei Band 4 özellikleri neler? A101'de satılacak Huawei Band 4 özellikleri neler?
 7. 7 SDN ofisi için yeni bir alışveriş deneyimi yaşadık! SDN ofisi için yeni bir alışveriş deneyimi yaşadık!
 8. 8 Sony WH-1000XM4 efsane kulaklık elimizde! Sony WH-1000XM4 efsane kulaklık elimizde!
 9. 9 Beklenen telefon iPhone 12 elimizde! Beklenen telefon iPhone 12 elimizde!
 10. 10 Samsung Galaxy S20 FE satın almak için 5 sebep! Samsung Galaxy S20 FE satın almak için 5 sebep!