Okunma

HP Tablet PC’den Yeni Videolar!


09 Mart 2010 Salı 18:00
HP Tablet PC’den Yeni Videolar!

Apple‘ın tablet pc’si iPad, oldukça ses getireceğe benziyor. Apple kollarını iPad için sıvamışken, Microsoft da boş durmuyor ve yeni oluşacak olan bu sektörde kendine kalıcı bir yer edinmeyi planlıyor.

Microsoft’un piyasaya süreceği ve geliştirme konusunda dünyanın önde gelen teknoloji firmalarından biri olan HP ile anlaştığı yeni tablet pc, ilk aşamada Flash desteğiyle adından söz ettiriyor.

#http://video.shiftdelete.net/y/fb6a5b84c48a3ec620f5bcca5a10bd48.flv#

iPad‘in resmi duyurusu yapıldığında Flash desteğiyle ilgili sorunlar yaşamış, Adobe ile Apple’ın uzun süre boyunca bir anlaşmaya varılması beklenmişti.

HP şimdi yeni Slate tarzındaki donanım için iki farklı video yayınladı ve bu videolarda kullanıcıyı neler beklediğini gösterdi.

HP Microsoft Slate

Diğer video ise daha çok Slate PC‘nin (HP elemanları PC’yi şimdilik bu şekilde tanımlıyor) reklamı gibi. iPad’in reklamlarının henüz 2 gün önce yayınlanmaya başlamasından sonra HP’nin bu videoyu yayınlaması ise hoş bir tesadüf gibi gözüküyor.

#http://video.shiftdelete.net/y/396edd59a6c3f3451eac58f0ee101079.flv#

:: Apple’ın iPad’inin karşısında bu ürünün başarılı olma olasılığı sizce nedir?
yazarAkhun Aktosun

"İstikbal Göklerdedir" sözünü benimseyen Akhun, bir yandan astronomi okuyup, bir yandan da bilişim dünyasında kendine sağlam bir kariyer yapmaya çalışıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" HP Tablet PC’den Yeni Videolar! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere HP Tablet PC’den Yeni Videolar! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda HP Tablet PC’den Yeni Videolar! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "