Okunma

TouchSmart tx2 İle Parmak Dansı


02 Ocak 2009 Cuma 14:34
TouchSmart tx2 İle Parmak Dansı

HP‘nin TouchSmart masaüstü kişisel bilgisayarları için geliştirdiği dokunmatik yeniliği üzerine inşa edilen HP TouchSmart tx2 dizüstü bilgisayar dijital içeriklerini kelimenin tam anlamıyla parmaklarının ucunda isteyen, sürekli hareket halindeki kişiler için geliştirildi. tx2‘deki gelişmiş HP MediaSmart dijital eğlence yazılım seti kullanıcıların fotoğraflar, müzik, video ve web içeriği gibi her türlü dijital dosyayı yalnızca ekrana dokunarak daha doğal bir şekilde seçmelerini, düzenlemelerini ve yönetmelerini sağlıyor.

El Yazısı Anında Metine Dönüşüyor

Kullanıcılar, tx2‘yi bir tablet bilgisayara dönüştürerek, veri girişi için parmaklar dışında kullanılabilen kalemi sayesinde ekran üzerinde yazı yazabiliyor, çizim yapabiliyor, notlar alabiliyor ya da grafik çizebiliyorlar ve el yazıları otomatik olarak metne dönüştürülüyor.

Turion X2 Ultra İşlemcili

2 kg’den az ağırlıktaki tx2, 12,1 inçlik diyagonal BrightView LED ekrana sahip olacak ve Windows Vista Home Premium içerecek. Ayrıca AMD Turion X2 Ultra Dual-Core mobil işlemci ya da AMD Turion X2 Dual-Core mobil işlemci seçeneklerine sahip olacağı söylenen tx2‘nin, Türkiye’de Mart’ta 1499 Dolar‘dan satışa sunulması bekleniyor.

:: Haber ile ilgili düşüncelerinizi forumda paylaşın.

Bilgi için: HP
yazarRuşen Göbel

Teknolojiye olan ilgisini ve bilgisini SDN okurlarıyla paylaşmaya hazır olan Ruşen, aynı zamanda sıkı bir iOS takipçisi.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" TouchSmart tx2 İle Parmak Dansı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere TouchSmart tx2 İle Parmak Dansı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda TouchSmart tx2 İle Parmak Dansı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "