HP Türkiye Kendisini Anlattı


02 Eylül 2008 Salı 21:00
HP Türkiye Kendisini Anlattı
HP, Türkiye’nin altyapısını kuran şirketlerden birisi olarak gelişime ön ayak olduğundan bahsedildiği toplantıda, HP’nin tek bir bayiyle başlayan ve şimdi geniş bir dağıtım ağı ve teknoloji Ar-Ge yatırımlarıyla genişleyen Türkiye macerası anlatıldı. Toplantıya katılan HP Türkiye Kişisel Sistemler Grubu Ülke Müdürü Artun Ayvat, HP Türkiye Genel Müdürü ve Teknoloji Çözümleri Grubu Ülke Müdürü Serdar Urçar ve HP Türkiye Görüntüleme ve Baskı Grubu Ülke Müdürü Arzu İlhan Babaoğlu, HP’nin ilklerinden Türkiye’de yapılan faaliyetlere kadar geniş bir konuda bilgileri paylaştılar.

Soldan sağa: Müge Taşer, Artun Ayvat, Arzu İlhan Babaoğlu ve Serdar Urçar

Türkiye’de 19 Yıl

1989 yılında geldiği ülkemizde ilk kanalın oluşmasıyla başlayan yolculuğu bugüne kadar südürmüş olan HP’nin etkinliğinde oturumu HP ortadoğu, Akdeniz ve Afrika Teknoloji Çözümleri Grubu Pazarlama Dİrektörü Müge Taşer yönetti. Toplantının özelliği ise dört HP yöneticisi tarafından düzenlenen bir panel havasında geçmesiydi.

Yeşil HP

Panelde, HP’nin de yüksek miktarda önem verdiği yeşil bilgi işlem konusu da önemli yer aldı. Özellikle HP Türkiye Görüntüleme ve Baskı Grubu Ülke Müdürü Arzu İlhan Babaoğlu’nun bahsettiği analogdan dijitale geçiş konusunda yaptığı vurguyla, istenilen baskının istenilen şekilde ve miktarda basılmasını hedefleyen sistemler sayesinde çevreye daha duyarlı olunabileceği söylendi.

Bilgi için: HP
Yazan: Berkin Bozdoğan
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “HP Türkiye Kendisini Anlattı”

 1. Ziyaretçi dedi ki:

  HP,son bir kaç yılda çok büyük bir güven kaybı yaşadı Türkiye pazarında. Özellikle satış sonrası servis ve teknik destek noktasında çok ciddi açıkları var. Kusurlu dizüstü modellerini ucuz fiyatlarla Türkiye’ye,tabiri caizse,kakalamaya çalışması da cabası. Dürüst olsunlar,en azından hatalarını kabul etme inceliğini göstersinler, alınabilecek önlemlerden bahsetsinler, o zaman bir müşteri olarak bu insanları muhatap almayı düşünebilirim. Yoksa yeşillikten anca salata olur. …

" HP Türkiye Kendisini Anlattı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere HP Türkiye Kendisini Anlattı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda HP Türkiye Kendisini Anlattı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

 1. 1 Xiaomi Mi 10T Pro kutu açılışı - Efsane telefon! Xiaomi Mi 10T Pro kutu açılışı - Efsane telefon!
 2. 2 Apple saatleri pahalı aksesuarlardan kurtardık! Apple saatleri pahalı aksesuarlardan kurtardık!
 3. 3 FujiFilm X-T200 vLogger KİT inceleme! FujiFilm X-T200 vLogger KİT inceleme!
 4. 4 Mac bilgisayarı yüzde 20 hızlandırdık! Mac bilgisayarı yüzde 20 hızlandırdık!
 5. 5 800 liralık Sphero Mini Robot incelemesi! 800 liralık Sphero Mini Robot incelemesi!
 6. 6 Rode NT-USB Mini inceleme! Rode NT-USB Mini inceleme!
 7. 7 PlayStation 5'te Trabzon'u savunduk! PlayStation 5'te Trabzon'u savunduk!
 8. 8 Yetkili bi abi ile teknoloji sohbeti gerçekleştirdik! Yetkili bi abi ile teknoloji sohbeti gerçekleştirdik!
 9. 9 Apple Watch Series 6 inceleme! Apple Watch Series 6 inceleme!
 10. 10 Apple Gündem: Apple M1 işlemcisi ne kadar güçlü? Apple Gündem: Apple M1 işlemcisi ne kadar güçlü?