Okunma

HP Türkiye Yazılım Grubu Başarısı


22 Aralık 2008 Pazartesi 09:03
HP Türkiye Yazılım Grubu Başarısı

Las Vegas‘ta düzenlenen HP Software Kick-Off‘ta HP Türkiye Yazılım Grubu en çok ödül alan ülke grubu oldu. MEMA bölgesi yılın ülke müdürü olarak HP Türkiye Yazılım Müdürü Tayfun Topkoç seçildi. Ayrıca Cem Çoban MEMA bölgesi Yılın Satış Öncesi Uzmanı, Emine Pandir Yılın Satış Uzmanı ve Ayça Konak ise Yılın BIO Müşteri Yöneticisi ödüllerini aldı.

Her sene düzenlenen Software Kick-Off‘a bu sene tüm dünyadan HP Yazılım grubu satış ve satış öncesi çalışanlarından oluşan 5.000 kişi katıldı. Bu toplantı kapsamında her yıl düzenlenen Voice of Workforce (çalışanların sesi) değerlendirmesinde bu sene MEMA bölgesinde Yılın Ülke Müdürü unvanı HP Türkiye Yazılım Müdürü Tayfun Topkoç‘a verildi.

Tayfun Topkoç‘un bu unvanı almasındaki etkenler arasında HP Türkiye Yazılım Grubunun MEMA’da en fazla ve en hızlı büyüyen yazılım grubu olması ve 6 çeyrek üst üste hedeflerini tutturması yer alıyor.

:: Haber hakkındaki düşüncelerinizi forumda paylaşın.

Yazan: Ruşen Göbel
yazarRuşen Göbel

Teknolojiye olan ilgisini ve bilgisini SDN okurlarıyla paylaşmaya hazır olan Ruşen, aynı zamanda sıkı bir iOS takipçisi.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" HP Türkiye Yazılım Grubu Başarısı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere HP Türkiye Yazılım Grubu Başarısı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda HP Türkiye Yazılım Grubu Başarısı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "