HP Türkiye’den kurumsal müşterileri için Geri Satın Alma Programı


13 Aralık 2017 Çarşamba 12:22
HP Türkiye’den kurumsal müşterileri için Geri Satın Alma Programı

Şirket bilgisayarlarını güvenli HP bilgisayarlar ile yenileme vakti geldi! HP Türkiye kurumsal müşterileri için Geri Satın Alma Programı’nı hayata geçirdi.

HP Türkiye’den kurumsal müşterileri için Geri Satın Alma Programı

Şirketlerin eski bilgisayarlarını HP bilgisayarlarla değiştirebileceği Geri Satın Alma Programı’nı hayata geçiren HP, www.superdonusum.com sitesi üzerinden yapılacak başvuruları bekliyor. Siteye erişen şirketler, eski bilgisayarlarının markalarını, birim sayısını ve teknik özelliklerini belirterek toplam parasal değerini anında hesaplayabiliyor ve ihtiyaçlarını karşılamak için yeni HP bilgisayar portföyü arasından bir teklif alıyorlar.

HP’nin satış teklifininin onaylanmasının ardından yeni HP bilgisayarlar şirketlerin ofisine gönderilirken eski bilgisayarlar da ofislerinden teslim alınıyor. Servis sağlayıcı firma tarafından yapılan fiziksel kontrolün ardından eski bilgisayarların içindeki bilgiler ücretsiz olarak güvenle silinip güvenlik sertifikaları şirketlere teslim ediliyor.

HP Geri Satın Alma Programı sayesinde şirketler eski bilgisayarlarını en yeni HP bilgisayarlarına yükseltiyor. HP satış teklifinin müşteri tarafından onaylanması akabinde servis sağlayıcı firma tarafından eski bilgisayarlar için müşterilere yapılan ödemeyle şirketler yeni satın aldıkları HP bilgisayarlarını fonlamış oluyor. Böylece hem şirketler eskiyen bilgisayarları yenilerken kazanıyor hem de ekipleri son teknoloji HP bilgisayarla çalışıyor.

HP geri dönüşüm programı, aynı zamanda kullanılan bilgisayar ekipmanlarının topluma ve çevreye karşı sorumlu bir şekilde elden çıkarılması ve geri dönüştürülmesini hedefliyor. Bu çerçevede, satış değeri bulunmayan ve kullanım ömrü tükenen bilgisayarlar, HP, Gezegen Ortaklığı Geri Dönüşüm Programı içindeki lisanslı tesislere gönderiliyor ve sürdürülebilir tedarik zincirleri yaratmak için geri dönüştürülüyor.

HP, uzun süredir kapalı döngü geri dönüşümünde sektör lideri.  HP Gezegen Ortaklığı Programı aracılığıyla müşterilerin gönderdiği ürünler, yeni orijinal HP kartuşları üretmek için kullanılıyor.  Kuruluşlar ve şirketler Gezegen Ortaklığı Geri Dönüşüm Programı’ndan, web sitesinde bulunan talep formunu doldurarak yararlanabilir.1

HP Türkiye Genel Müdürü Filiz Akdede, “Teknoloji, şaşırtıcı bir hızda ilerliyor ve yenilik genelde geçmişin silinmesi anlamına geliyor. Elektronik atıkları en aza indirmede üzerimize düşen görevi yapmakta kararlıyız. Geri Satın Alma Programı, şirketlere en yeni HP teknolojisini sunmanın yanı sıra eski ürünlerin geri dönüşümünü sağlayarak çevreyi koruyor” dedi.
yazarKaan Arlı

İngilizce öğretmenliği mezunu olan Kaan Arlı, 2009 yılından bu yana bilişim sektöründe. Akıllı telefonlar, oyun konsolları, fotoğraf makineleri ve futbol, vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" HP Türkiye’den kurumsal müşterileri için Geri Satın Alma Programı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere HP Türkiye’den kurumsal müşterileri için Geri Satın Alma Programı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda HP Türkiye’den kurumsal müşterileri için Geri Satın Alma Programı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Girişimciler sahnede! İşte Big Bang 2020 etkinliği Girişimciler sahnede! İşte Big Bang 2020 etkinliği
  2. 2 Hayat kurtaran AFAD deprem çantasını inceledik Hayat kurtaran AFAD deprem çantasını inceledik
  3. 3 Anker PowerPort III Nano adaptör inceleme! Anker PowerPort III Nano adaptör inceleme!
  4. 4 AFAD hangi teknolojileri kullanıyor? (Video) AFAD hangi teknolojileri kullanıyor? (Video)
  5. 5 Xiaomi Mi 10T kutusundan çıkıyor! Xiaomi Mi 10T kutusundan çıkıyor!
  6. 6 SDN ofisindekiler en çok hangi şarkıları dinledi? SDN ofisindekiler en çok hangi şarkıları dinledi?
  7. 7 Redmi Note 9 Pro'ya Open Camera ile meydan okuduk! Redmi Note 9 Pro'ya Open Camera ile meydan okuduk!
  8. 8 PARDUS kullanan AFAD merkezini ziyaret ettik PARDUS kullanan AFAD merkezini ziyaret ettik
  9. 9 Samsung 980 PRO NVMe M.2 SSD incelemesi Samsung 980 PRO NVMe M.2 SSD incelemesi
  10. 10 Uygun fiyatlı C4U C1 Akıllı Saat inceleme Uygun fiyatlı C4U C1 Akıllı Saat inceleme