Okunma

HP ve CANON’dan Kurumsal Baskı Ortaklığı


19 Eylül 2009 Cumartesi 15:40
HP ve CANON’dan Kurumsal Baskı Ortaklığı

Aralarındaki başarılı ilişki sayesinde, HP ve Canon‘un genişletilmiş iş ortaklığı sayesinde şirketler, Canon’un geniş yelpazedeki çok fonksiyonlu ofis sistemlerine, HP LaserJet ve çok işlevli yazıcılara, HP Web Jetadmin cihazı yönetilebilirlik çözümlerine, BT entegrasyonuna ve HP’den gelen iş akışı kapasitesine bağlı olarak en eksiksiz çözümlere ulaşma fırsatı yakalayacaklar.

 

HP, şirketlerin verimli, etkili ve entegre belge iş akışları ile yeni bir döneme girmelerini sağlıyor.

 

HP EMEA Bölgesi Baskı ve Görüntüleme Grubu Başkan Yardımcısı olan Bill DeLacy yaptığı açıklamada “HP, basılabilir içerik yönetiminde yeni bir yaklaşıma işaret ederek müşterilerin baskı ve görüntülemenin BT iletişiminde oynadığı rolü stratejik olarak değerlendirmelerine yardımcı olmaktadır,” dedi. “Şirketler, kağıt esaslı işlemlerden, dijital işlemlere dönüşüme geçtiğinden, baskı ve görüntüleme ile BT uzmanlığı arasında köprü kurmayı bilen HP gibi bir şirket ile çalışmalıdır.” diye ekledi.

Dijital içerik patlaması ile birlikte, global şirketler belge bolluğunu kontrol etmek ve bilgilerini kullanışlı bir hale getirmek amacıyla yenilikçi teknoloji çözümlerine ihtiyaç duymaktadırlar. HP, şirketlerin belgeleri daha hızlı ve kesintisiz bir şekilde dijital ve fiziksel geçişler aracılığıyla taşımalarını sağlamak amacıyla baskı çözümlerini genişletmiştir. 250’nin üzerinde gelişme ile kurumlara yönelik HP Exstream 7.0 belge otomasyon teknolojisi belge gelişim süresini ve çoklu yöntemlerle özel müşteri iletişimi sunmak için üretim maliyetlerini önemli oranda azaltmaktadır.

:: Bu ortaklığı nasıl yorumluyorsunuz?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" HP ve CANON’dan Kurumsal Baskı Ortaklığı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere HP ve CANON’dan Kurumsal Baskı Ortaklığı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda HP ve CANON’dan Kurumsal Baskı Ortaklığı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "