Okunma

HP ve Nokia, Voltron’u Oluşturuyor


10 Haziran 2005 Cuma 21:00
HP ve Nokia, Voltron’u Oluşturuyor

HP Photosmart fotoğraf yazıcıları, özgürce fotoğraf çekip daha kaliteli ve daha ucuz baskı almak ve bunları kolaylıkla sevdikleriyle paylaşmak isteyen kullanıcılar için ilginç bir ürün.

Nokia ile Çekin, HP ile Basın

Nokia 7610, Nokia 6630, Nokia 6670, Nokia 6680 ve Nokia 6681 cep telefonları ile çekilen görüntüler, artık HP Photosmart 325’in Bluetooth” özelliği sayesinde cep telefonlarından doğrudan, HP Photosmart 8450’le ise, hafıza kartlarından, kolaylıkla basılabiliyor. USB girişi olan tüm HP Photosmart fotoğraf yazıcılarından, bir USB adaptör aracılığı ile çıkış alınabiliyor. Fotoğrafseverler, HP teknolojisi ile gerçeğe çok yakın, canlı renklere sahip fotoğraflarını ilk günkü haliyle saklayabiliyorlar. (HP Photosmart 325’in fiyatı 130$+KDV)

HP Photosmart 8450 fotoğraf yazıcıları, HP’nin 8 renk mürekkep teknolojisiyle, yaklaşık 30 saniyede uzun ömürlü, üstün kaliteli, renkli ve siyah-beyaz fotoğraflar basabiliyor. Kullanıcılar, entegre 6,4 cm renkli LCD ve gelişkin doğrudan baskı araçları sayesinde, fotoğrafları geliştirebiliyor, efektler ekleyebiliyor ve ağ üzerinde çalışabiliyor. (HP Photosmart 8450’nin fiyatı 279$+KDV)
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" HP ve Nokia, Voltron’u Oluşturuyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere HP ve Nokia, Voltron’u Oluşturuyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda HP ve Nokia, Voltron’u Oluşturuyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "