Okunma

HP’den 1 İnçlik Monitör


22 Eylül 2010 Çarşamba 11:59
HP’den 1 İnçlik Monitör

Televizyonlar için en önemli özelliklerden biri incelik haline gelirken, monitörler için böyle bir şart aranmıyordu. Ancak insanlar artık daha ince monitörlere de ilgi göstermeye başladılar. (HP’den Dev Monitör)

 

İncelik monitörlerde de önem kazanmaya başladı

1 İnç Kalınlık

Bunu fark eden HP, bu tip bir monitör arayanlar için tasarlanmış 2310e adlı modelini tanıttı. 23 inç boyutundaki LED arka ışıklandırmalı monitör 1920 x 1080 çözünürlük ve 8.000.000:1′lik dinamik kontrast oranı gibi özelliklere sahip.

Ancak ürünün en öne çıkan özelliği inceliği. HP’nin bu yeni modeli sadece 1 inç yani 2,5 cm kalınlığında. Ürün 29 Eylül tarihinde öncelikle ABD’de 289 $’lık fiyatla piyasaya çıkacak.

 

:: Monitörde incelik sizin için ne kadar önemli?

http://forum.shiftdelete.net/sdn-haberleri-makaleleri-yeni/172649-hpden-1-inclik-monitor-new-post.html
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" HP’den 1 İnçlik Monitör konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere HP’den 1 İnçlik Monitör ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda HP’den 1 İnçlik Monitör ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "