Okunma

HP’den Blade Sunucu Atağı


24 Şubat 2011 Perşembe 15:48
HP’den Blade Sunucu Atağı

HP, yaptığı toplantıyla yeni sunucularının özelliklerini tanıttı. Firmanın, sunucuları birleşik altyapı mimarisinin sunduğu modüler esneklik sayesinde düşük elektrik tüketimi yapabiliyor.

Sunucuların Özellikleri Neler?

BT harcamalarını azaltan subucular ayrıca az yer kaplayarak ofisteki yer ve kablo sorununu da çözmeyi hedefliyor. HP, Kritik İş Sistemleri çözümlerinin kullanıldığı veri merkezlerinin kurulumunda tasarımdan test ve işletim aşamasına kadar her aşamada fizibilite çalışmaları sunarak yatırım getirisini yüksek tutmayı vaadediyor.

Firma ayrıca müşterilerin öncelikle Kritik İş Uygulamalarını bu kesintisiz sistemlere taşımalarını önererek BT organizasyonlarını kritik olmayan sistemleri yenilemekten kaynaklanan gereksiz maliyetlerden de koruyor.

:: İş yerinize sunucu alırken hangi özelliklere dikkat ediyorsunuz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “HP’den Blade Sunucu Atağı”

  1. Zebedee dedi ki:

    Blade sunucu, yada Blade PC…. her nasıl adlandırılıyorsa….
    buradaki "BLADE" tam olarak neyi ifade etmektedir bilgisi olan varmı acaba?

" HP’den Blade Sunucu Atağı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere HP’den Blade Sunucu Atağı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda HP’den Blade Sunucu Atağı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "