Okunma

HP’den Çevik Proje Yönetme Çözümleri


01 Mart 2010 Pazartesi 13:00
HP’den Çevik Proje Yönetme Çözümleri

HP‘nin  Çevik Hızlandırıcı (agile) programı, müşterilerinin hazırladığı projelerin teklif aşamasından üretim safhasına kadar her alanda yönetilmesini sağlıyor. Aynı zamanda, BT departmanlarının uygulamalarını daha kolay bir şekilde modernize etmelerine yardımcı oluyor.

Firma bu sistem sayesinde, önceden belirlenmiş iş akışları, yapılandırmalar ve kullanıcı raporlarıyla yazılım geliştirme ekiplerinin iş geliştirme faaliyetlerinin maliyetini düşüreceğini ve verimliliğini artırıacağını iddia etti.

Projeleri yönetmek için çözümler

HP‘nin teknoloji üzerinde yaptığı son yenilikler arasında, geliştirici ekiplerinin çevik projelerini daha kolay yönetmesini sağlayan bütünleşik kaynak planlama modülü de yer alıyor.

Firmanın sunduğu çevik hızlandırıcı teknolojisi hakkında daha fazla  bilgiyi  bu adresten alabilirsiniz.

:: Firmanızda bu tarz yardımcı teknolojiler kullanıyor musunuz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" HP’den Çevik Proje Yönetme Çözümleri konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere HP’den Çevik Proje Yönetme Çözümleri ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda HP’den Çevik Proje Yönetme Çözümleri ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "