Okunma

HP’den Özel Bulut Dönemi


17 Eylül 2010 Cuma 14:52
HP’den Özel Bulut Dönemi

HP Tümleşik Altyapılar sistemi üzerine kurulan CloudStart, özel bulut sistemlerinin kurulmasını kolaylaştırıyor ve hızlandırıyor. Donanım, yazılım ve hizmetlerden oluşan HP CloudStart, işletmelerin ortak bir portal üzerinden kullandıkça öde hizmetlerini güvenilir bir şekilde sunmasını sağlıyor.

CloudStart, aynı zamanda yeni hizmetlerin otomatik olarak ölçeklenebilmesine ve sunulmasına da olanak tanıyor. Kullanım ve geri ödeme raporlarına anında erişim özelliği, müşterilerin özel bulut sistemlerini genel bulut sistemleri gibi işletmesini mümkün kılıyor.

 

Açık Mimari Yaklaşım

HP’nin açık mimari yaklaşımı, müşterilerin özel bulut sistemlerini üçüncü parti kurumsal portallara, genel bulut hizmetlerine, kullanım faturalama paketlerine ve çoklu platform kaynak yönetim araçlarına entegre etmesini sağlıyor.

 

HP CloudStart özel bulut bilişim hizmetinin 30 gün içinde başlatılmasına olanak tanıyor ve HP Danışmanlık Hizmetleri tarafından sağlanıyor.

HP Bulut Hizmeti Otomasyonu yazılımı ve HP StorageWorks veri depolama hizmetleri tarafından güçlendirilen HP BladeSystem Matrix, CloudStart‘ın belkemiğini oluşturuyor. HP BLadeSystem Matrix altyapısı, uygulamalar ve işletme hizmetlerinde tek tuşla kaynak kullanımına izin vererek kaynak atama süresinin yüzde 80’e kadar kısaltılmasını sağlıyor.

:: HP’in bu yeni yatırımını nasıl değerlendiriyorsunuz?

http://forum.shiftdelete.net/sdn-haberleri-makaleleri-yeni/171966-hpden-ozel-bulut-donemi.html
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" HP’den Özel Bulut Dönemi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere HP’den Özel Bulut Dönemi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda HP’den Özel Bulut Dönemi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "