Okunma

HP’den Sahte Kartuşu Tanıyan Yazılılm


13 Haziran 2011 Pazartesi 18:30
HP’den Sahte Kartuşu Tanıyan Yazılılm

Ülkemizde giderek artan sahte kartuş ticareti hem tüketicileri hem de şirketleri üzüyor. Çoğu zaman kullanıcılar farkında olmadan orijinal parası vererek bu ürünleri satın alıyor.

Bazı firmalar ise satın aldıkları büyük stokların arasında yerleştirilen sahte kartuşlar yüzünden firmalar mağdur olabiliyor. HP bu konuda çözüm sunan bir yazılım geliştirdi.

Program Nasıl Çalışıyor?

HP Baskı ve Görüntüleme Grubu, LaserJet yazıcıları için geliştirilen Toner Kartuşu Kimlik Doğrulama Programını kullanıcıların hizmetine sundu.

Tüketicilerin, orijinal HP Toner Kartuşu satın aldıklarını doğrulamalarına ve bununla beraber sahte yahut dolum kartuşu tespit etmelerine yardımcı olacak Toner Kartuşu Kimlik Doğrulama Programı, kurumlara ve kişilere muhtemel bir sahtecilik var ise, anında bilgi veriyor.

Programla ilgili detaylara bu adresten ulaşabilirsiniz.

:: Sizce bu sistem sahte kartuşlara karşı çözüm olabilir mi?

http://bulten.bsnods.com/click_mail.php?campaign=50436&link_id=152517&member_id=4835105Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “HP’den Sahte Kartuşu Tanıyan Yazılılm”

  1. mila12 dedi ki:

    İndirme linkini bulmak biraz zor oluyor

    *****

" HP’den Sahte Kartuşu Tanıyan Yazılılm konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere HP’den Sahte Kartuşu Tanıyan Yazılılm ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda HP’den Sahte Kartuşu Tanıyan Yazılılm ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "