HP’den Tasarruflu Sunucu


30 Nisan 2010 Cuma 14:05
HP’den Tasarruflu Sunucu

Bir araştırmaya göre kriz zamanlarında şirketler en çok BT altyapılarından kısıntı yapıyor. Bu durumu fark eden HP ürünlerinde tasarruf özelliklerini artırarak, şirketlerin BT maaliyetlerine yardımcı olacak teknolojiler üzerinde çalışıyor.

HP’nin birleşik altyapılar, sanal bağlantı, StorageWorks SAN Sanallaştırma Hizmetleri Platformu ve bu platformla çalışan P4000 SAN 2. Kuşak çözümleri müşterilerin düşük maliyetli ve verimli veri merkezleri kurmasını sağlıyor.

 

İşini geliştirdikçe öde sistemi

HP StorageWorks SAN Sanallaştırma Hizmet Platformu (SVSP) HP Sanal Bağlantı ile kurulan Birleşik Veri Merkezlerinin tek bir platformda uyum içinde çalıştırılmasına olanak tanıyor. “Çatal yol” mimarisi kullanılan platformda HP sistemleri ve diğer firmalardan satın alınan sistemler tek bir sanallaştırma havuzunda birleştiriliyor. Böylece kaynak kullanımı optimize edilerek maliyetler düşürülüyor.

Firmanın bu konuda geliştirdiği, HP P4000 G2 SAN çözümleri ise veritabanları, e-posta uygulamaları ve sanallaştırılmış sunucular için optimize edilmiş olarak sunuluyor. Firma geliştirdiği “İşini geliştirdikçe öde” ve “her şeyi içinde” adlı üçretlendirme modelleriyle firmalara destek olmaya da çalışacak. Bu modele bağlı ürünlerde 3 yıl destek garanti de bulunuyor.

P4000 G2 SAN sistemdeki hataları etkili bir şekilde gidererek iş sürekliliği, felaketten kurtarma ve sistem genişletme kolaylığı gibi seçenekler sunuyor.

Küme veri depolama mimarisine dayanan P4000 G2 SAN çözümleri kapasite ve performansı artırırken iş sürekliliğini garanti altına alıyor ve sistemlerin tasarruflu olarak genişletilmesini sağlıyor. Ayrıca, ayrıntılı kaynak atama sistemi ile (thin provisioning) müşterilerin veri depolama sistemlerinden maksimum verimi almasına imkân tanıyacak.

:: HP’nin bu kampanyasından faydalanacak mısınız?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" HP’den Tasarruflu Sunucu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere HP’den Tasarruflu Sunucu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda HP’den Tasarruflu Sunucu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 iPhone'a her şeyi yaptıran Siri kestirmelerini denedik! iPhone'a her şeyi yaptıran Siri kestirmelerini denedik!
  2. 2 Herkes onu konuşuyor: OnePlus 8T inceleme Herkes onu konuşuyor: OnePlus 8T inceleme
  3. 3 EBA için en iyi 5 tablet önerisi! EBA için en iyi 5 tablet önerisi!
  4. 4 Başkasının telefonunu kontrol ettiren uygulama denedik! Başkasının telefonunu kontrol ettiren uygulama denedik!
  5. 5 A101'de satılacak Huawei Band 4 özellikleri neler? A101'de satılacak Huawei Band 4 özellikleri neler?
  6. 6 SDN ofisi için yeni bir alışveriş deneyimi yaşadık! SDN ofisi için yeni bir alışveriş deneyimi yaşadık!
  7. 7 Sony WH-1000XM4 efsane kulaklık elimizde! Sony WH-1000XM4 efsane kulaklık elimizde!
  8. 8 Beklenen telefon iPhone 12 elimizde! Beklenen telefon iPhone 12 elimizde!
  9. 9 Samsung Galaxy S20 FE satın almak için 5 sebep! Samsung Galaxy S20 FE satın almak için 5 sebep!
  10. 10 11 yaşındaki teknoloji editörünün çantasında ne var? 11 yaşındaki teknoloji editörünün çantasında ne var?