HP’den Windows Mobile 6.5 Desteği


25 Şubat 2009 Çarşamba 16:54
HP’den Windows Mobile 6.5 Desteği

HP akıllı telefonlarda bulunacak Windows Mobile 6.5 mobil kullanıcıların iletişimlerini ve önemli iş ve kişisel bilgilerinin yönetimini daha da kolaylaştırıyor. Yeni görsel çekiciliği, gelişmiş mobil internet deneyimi ve daha fazla kişiselleştirme yetenekleriyle bu sürüm, Windows tabanlı akıllı telefonlara yönelik fırsatları daha geniş bir pazar segmentine yayıyor.

Yeni işletim sisteminin yenilenen görünümü ekran üzerinde tıklama, fiske ve kaydırma hareketlerine yanıt veren daha etkileşimli bir dokunma deneyimi sunuyor. Kullanıcıların ana ekrana yeni dinamik uygulamalar eklemelerine olanak tanıyan Rich Internet Application desteği ve tarayıcı gelişmeleri ise mobil internet deneyimini daha da iyileştiriyor.

Ayrıca müşteriler Windows Mobile 6.5 ile yeni temalar, uygulamalar ve zil sesleri gibi araçlarla ve kişisel fotoğraflarını fotoğraflı kartvizit ve ana ekran arka planı olarak kullanarak akıllı telefonlarını yeni yollarla kişiselleştirebiliyor. Müşteriler akıllı telefonlarına Windows Media Player ile müzik ve video aktarabiliyor ve istedikleri anda izleyebiliyor ya da dinleyebiliyorlar.

Müşteriler zengin ve daha etkin bir mesajlaşma deneyimiyle iletişimden de daha çok keyif alacaklar. Windows Mobile 6.5 içeren HP iPAQ akıllı telefonları şirket e-postaları için Microsoft Exchange Server 2007 ayarlarını otomatik olarak bulacak. Birleştirilmiş e-posta gelen kutusu ise müşterilerin metin ya da kısa mesaj servisi mesajlarını görebilmesini ve sesli postalarını kolaylıkla dinleyebilmesini sağlayacak. SMS mesajları da gerektiğinde başvurulmak üzere Exchange Server’da arşivlenebilecek.

:: Haber ile ilgili düşüncelerinizi forumda paylaşın.
yazarRuşen Göbel

Teknolojiye olan ilgisini ve bilgisini SDN okurlarıyla paylaşmaya hazır olan Ruşen, aynı zamanda sıkı bir iOS takipçisi.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" HP’den Windows Mobile 6.5 Desteği konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere HP’den Windows Mobile 6.5 Desteği ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda HP’den Windows Mobile 6.5 Desteği ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 RTX 3070'li Game Garaj Deluxe 7A inceleme! RTX 3070'li Game Garaj Deluxe 7A inceleme!
  2. 2 Yetkili bi abi geliyor! Saat 21.00'da canlı yayın! Yetkili bi abi geliyor! Saat 21.00'da canlı yayın!
  3. 3 Kendisini AirPods Pro zanneden 109 liralık kulaklık! Kendisini AirPods Pro zanneden 109 liralık kulaklık!
  4. 4 Anker Nebula Apollo taşınabilir projeksiyon inceleme! Anker Nebula Apollo taşınabilir projeksiyon inceleme!
  5. 5 Xiaomi Mi Robot Vacuum inceleme! Xiaomi Mi Robot Vacuum inceleme!
  6. 6 Ofis içi video: Hakkı Alkan hediye dağıtıyor! Ofis içi video: Hakkı Alkan hediye dağıtıyor!
  7. 7 BİM'den 250 liralık kulaklık alırsanız ne olur? BİM'den 250 liralık kulaklık alırsanız ne olur?
  8. 8 Çekiliş mafyası, insanları kandırıyor mu? Çekiliş mafyası, insanları kandırıyor mu?
  9. 9 Türkiye'de iPhone 12 Pro kutusundan neler çıkıyor? Türkiye'de iPhone 12 Pro kutusundan neler çıkıyor?
  10. 10 MSI Immerse GH61 kulaklık incelemesi! MSI Immerse GH61 kulaklık incelemesi!