Okunma

HP’den Yeni Fotoğraf Makineleri


19 Mayıs 2005 Perşembe 21:00
HP’den Yeni Fotoğraf Makineleri

vermek üzere tasarlanmış yeni dijital fotoğraf makineleriyle resim çekmek çok zevkli,
paylaşmak da bir o kadar kolay. HP Instant Share yazılımıyla gelen HP M22, M417 ve R717, boylarından büyük marifetleriyle şaşırtıyor.

HP Türkiye Görüntüleme ve Baskı Grubu Ülke Müdürü Fikret Ergüder, cihazların hem profesyonel, hem de amatör kullanıcılara hitap ettiğini ifade ediyor ve ekliyor: “Yeni HP dijital fotoğraf makineleriyle her anı ölümsüzleştirebilir ve kolaylıkla sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.” HP Photosmart M22, M417 ve R717’nin başlıca özellikleri arasında şunlar yer alıyor:
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" HP’den Yeni Fotoğraf Makineleri konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere HP’den Yeni Fotoğraf Makineleri ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda HP’den Yeni Fotoğraf Makineleri ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "