Okunma

HSBC Binlerce Kaydı Kaybetti


06 Nisan 2008 Pazar 21:00
HSBC Binlerce Kaydı Kaybetti
HSBC markasını ülkemizde bilmeyen artık kalmamıştır diye düşünüyoruz. HSBC, Uzak Doğu‘da kurulan bir İngiliz bankası olarak şu an dünyanın her yerinde var olan büyük bir kuruluş. HSBC, geçtiğimiz ay olan bir olayı şu sıralarda açıklamış durumda. İngiltere’de 370.000 adet müşterinin genellikle mortgage ile ilgili sigorta bilgilerinin olduğu bir disk, bir aktarım için kuryeye verildikten sonra kayboldu. Sorumlu olan kurye veya taşımacılık şirketinin adı açıklanmazken, diskin parola korumalı olduğu ve içinde sadece isim, doğum tarihi ve sigorta ayrıntılarının olduğu belirtildi.

Bilgi için: HSBC
Yazan: Berkin Bozdoğan
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" HSBC Binlerce Kaydı Kaybetti konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere HSBC Binlerce Kaydı Kaybetti ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda HSBC Binlerce Kaydı Kaybetti ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "