Okunma

HTC 7 Pro Avrupa’ya Geliyor


27 Aralık 2010 Pazartesi 09:00
HTC 7 Pro Avrupa’ya Geliyor

İş adamları için geliştirilen ve Windows Phone 7 işletim sistemine sahip olan HTC 7 Pro, Avrupa’ya geliyor. Satışa sunulması merakla beklenen yeni akıllı telefon, QWERTY klavye barındırıyor. (HTC’den Yeni Bir LTE Telefonu)

 

Avrupa’ya Ne Zaman Geliyor?

 

Dedikodulara göre HTC 7 Pro, 2011’in ilk günlerinde İngiltere’de satışa sunulacak. İngiltere ile beraber Ocak ayında Avrupa’daki marketlere dağıtılması beklenen yeni akıllı telefon, daha önce Microsoft çalışanlarına özel ön siparişe girmişti. Görünen o ki, yakın zamanda tüm dünya HTC 7 Pro ile tanışacak.

:: HTC 7 Pro, ilginizi çekiyor mu?
yazarAykut Göker

Yazı yazmayı çok seven ve hayatının her döneminde bu tutkusunu sürdürecek olan Aykut, kelimelere olan borcunu ShiftDelete.Net'te ödüyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yorum yazın

1 yorum - “HTC 7 Pro Avrupa’ya Geliyor”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    bu qverty klavyeler artık fazla tutulmuyor gençler arasında ya sadece tuşlu yada sadece dokunmatik olması tercih edilebilir.

" HTC 7 Pro Avrupa’ya Geliyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere HTC 7 Pro Avrupa’ya Geliyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda HTC 7 Pro Avrupa’ya Geliyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "