Okunma

HTC HD7 Ne Zaman Çıkacak?


21 Eylül 2010 Salı 11:30
HTC HD7 Ne Zaman Çıkacak?

Daha çok Androidli modelleri ile tanınan HTC’nin Windows Mobile 6.5 işletim sistemine sahip olan HD2 modeli kullanıcılardan olumlu tepkiler almıştı.(HTC HD2 Video İnceleme)

Bu başarıyı sürdürmek isteyen firma, HD2′nin üst modeli olan HD7′yi piyasaya çıkaracak. Firmanın Windows Phone 7 işletim sistemli ilk modeli olacak olan HD7′nin ilk olarak İngiliz GSM şirketi O2’nin listesinde ortaya çıkmıştı.

 

HTC HD2 kullanıcılardan olumlu tepkiler aldı

Kontratsız Fiyatı

Teknik özellikleri resmi olarak açıklanmamış olsa da, 1 GHz Snapdragon işlemci, 4,3 inçlik 800×600 ekran ve 8 MP’lik kamera gibi özelliklere sahip olacağı tahmin edilen HTC HD7′nin 18 Ekim tarihinde piyasaya çıkacağı, Almanya ve İngiltere’de elde edilen belgelerde gözüküyordu.

Alman kaynaklı ikinci belgede ürünün kontratsız fiyatı da yer alıyor. Buna göre HTC HD7′nin kontratsız fiyatı 559 Euro olacak.

:: HTC HD7 modelini satın almayı düşünür müsünüz?

http://forum.shiftdelete.net/sdn-haberleri-makaleleri-yeni/172476-htc-hd7-ne-zaman-cikacak-fiyati-ne-olacak-new-post.html
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" HTC HD7 Ne Zaman Çıkacak? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere HTC HD7 Ne Zaman Çıkacak? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda HTC HD7 Ne Zaman Çıkacak? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "