Okunma

HTC One S, Avrupa’nın En İyi Sosyal Telefonu


15 Ağustos 2012 Çarşamba 08:00
HTC One S, Avrupa’nın En İyi Sosyal Telefonu

HTC , One S modelinin (The European Imaging Sound Association (EISA– Avrupa Görüntüleme ve Ses Birliği) tarafından, 2012-2013 Avrupa’nın En İyi Sosyal Medya Telefonu” olarak seçildiğini duyurdu.

Bu ödülle HTC, geçen yıl HTC ChaCha ile kazandığı ödülden sonra ikinci kez aynı kategoride bir ödül daha kazanmış oldu.

EISA, 19 Avrupa ülkesinden 50 özel hobi dergisinin bir araya gelerek oluşturduğu dünyanın tek ve en prestijli multimedya dergi grubudur. Her yıl, tüm EISA’nın Genel Yayın Yönetmenleri, yıl boyunca yayınlarında analiz edilen ürünler içerisinde, EISA Ödülünü hak edene karar vermek için bir araya geliyor.

“2012-2013 Avrupa’nın En İyi Sosyal Medya Telefonu” ödülü, sosyal medya entegrasyonu, ağ oluşturma, bir cep telefonunun birden fazla sosyal ağ arasında basit bir şekilde bağlantı sağlanması, aynı zamanda içerik paylaşımını ve sosyal etkileşimin de kolaylaştırılması gibi faktörler değerlendirilerek verildi.

HTC One S’in ülkemizde iki çeşit versiyonu satılıyor. Bunlardan bir tanesi Snapdragon S4 işlemcili 1.5 GHz hızında çalışan One S, bir tanesi de Snapdragon S3 işlemcili, 1.7 GHz hızında çalışan model. Snapdragon S4‘lük sürümü için hazırladığımız incelemeye buradan ulaşabilirsiniz.

:: HTC One S modelini  beğeniyor musunuz?
yazarTolga Cem Küçükyılmaz

ShiftDelete.Net Genel Yayın Yönetmeni ve teknoloji uzmanı Tolga Cem Küçükyılmaz, 10 senedir en yeni teknolojileri ve ürünleri, sizlere aktarmaya devam ediyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

7 yorum - “HTC One S, Avrupa’nın En İyi Sosyal Telefonu”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  Hehehe sensation xe tek geçerim 🙂

 2. SDN Okuru dedi ki:

  Hayırlısı be gülüm.

 3. SDN Okuru dedi ki:

  Sanki S4lü olanı türkiyede resmi olarak satılıyormuş gibi söylemişsiniz de oyk öyle bişey neredeyse söyleyin alalım

 4. SDN Okuru dedi ki:

  htc iyi hoş ama şebeke konusunda çok kötü malesef

 5. SDN Okuru dedi ki:

  Arayüzle kafayı bozmuşsnz nedir bu arayüz veya kişisellştirme olayı???evet kişiselleştirde sonra takılsn dursun ***** seviyorum çünkü üst düzey bir stabilite

 6. SDN Okuru dedi ki:

  Sıkıcı bir tasarım, kişileştirilemez bir arayüz ios

 7. SDN Okuru dedi ki:

  iPhone da bence her numara var,yaşasın iOS :)))

" HTC One S, Avrupa’nın En İyi Sosyal Telefonu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere HTC One S, Avrupa’nın En İyi Sosyal Telefonu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda HTC One S, Avrupa’nın En İyi Sosyal Telefonu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "