Okunma

HTC U11 Life için Android 8.0 Oreo yayınlandı!


30 Kasım 2017 Perşembe 21:00
HTC U11 Life için Android 8.0 Oreo yayınlandı!

Akıllı telefonları için yeni güncellemeler yayınlamaya devam eden HTC, geçtiğimiz ay tanıtılan ve HTC U11 modelinin orta seviye hali olarak nitelendirilen HTC U11 Life için Android 8.0 Oreo güncellemesi yayınlandı.

Kullanıcılara güncelleme konusunda müjdeli haberi, HTC’nin üst düzey yöneticilerinden Mo Versi, Twitter hesabında yaptığı açıklama ile verdi.

Güncelleme cihazın sadece Sense versiyonunu kapsıyor. Zira, iki farklı model ile kullanıcıların karşısına çıkan HTC U11 Life’ın Android One versiyonunda, güncellemeler doğrudan Google tarafından sağlanıyor.

HTC U11 Life için Android 8.0 Oreo güncellemesi!

Android 8.0 ile birlikte kullanıma sunulan ve farklı bir uygulama üzerinde çalışılırken küçük bir pencere ile video izlenmesine olanak tanıyan Picture-in-Picture özelliğine ev sahipliği yapan güncelleme, yeni emojiler ve ayarlar menüsünde değişiklikler gibi birçok yenilik ile birlikte geliyor.

HTC U11 Life için Android 8.0

Bugünden itibaren dağıtımına başlanılan güncellemenin henüz bir ekran görüntüsü ortaya çıkmadı. Bu nedenle güncellemenin boyutu, sürüm numarası ve sahip olduğu güvenlik yamaları henüz bilinmezliğini koruyor.

HTC U11 için yayınlanan güncellemeyi göz önünde bulundurduğumuzda, detayları ilerleyen günlerde ortaya çıkacak olan güncellemenin, yaklaşık 1 GB boyutunda olacağını ve Google’ın Kasım ayı güvenlik yamalarına ev sahipliği yapacağını söylememiz yanlış olmayacaktır.

:: HTC’nin güncelleme politikaları hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarMehmet Ali Ertunç

2015 yılı Ekim ayında SDN ailesine dahil olan Mehmet Ali, İskenderun Teknik Üniversitesi'nde eğitim hayatına devam ediyor. Havacılık tutkusu her geçen gün artarken, silahlara ve otomobillere büyük ilgi duyuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" HTC U11 Life için Android 8.0 Oreo yayınlandı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere HTC U11 Life için Android 8.0 Oreo yayınlandı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda HTC U11 Life için Android 8.0 Oreo yayınlandı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "