Okunma

HTC Vive akıllı telefon olarak gelebilir!


10 Ocak 2017 Salı 08:00
HTC Vive akıllı telefon olarak gelebilir!

HTC, Vive markasını taşıyan sanal gerçeklik başlığı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmışken, şimdi de bu markası altında bir akıllı telefon piyasaya sürmeye hazırlanıyor olabilir. İşte, olası HTC Vive akıllı telefon hakkındaki detaylar.

HTC Vive akıllı telefon gözlerden kaçmıyor!

HTC tarafından 12 Ocak’ta gerçekleştirilecek etkinlikte gösterilmesinin planlandığı düşünülen bir video, mobil sızıntılarıyla adını duyurmuş Evan Blass (@evleaks) tarafından çoktan paylaşılmış durumda.

Video, HTC’nin kullanıcıların akıllı telefonlarını özelleştirebilmeleri için çok farklı seçeneklerde kılıflar sunulmak istendiğine dikkat çekiliyor. Öte yandan videoda esas dikkat çekense masanın üstünde, arka tarafından HTC Vive markasını taşıyan bir akıllı telefon bulunuyor olması ki 1:28’de kendisini en sağda görebilirsiniz.

Tabii bu gizemli akıllı telefon hakkında henüz resmi bir açıklama yok ancak görünen köy kılavuz istemez. Büyük ihtimalle HTC Vive adlı bir akıllı telefon bu yıl içerisinde karşımıza çıkabilir. Böylece şirket akıllı telefon pazarındaki payını da artırma şansı elde edebilir.

Daha fazla detayı ise gelecek hafta HTC’nin etkinliği sonrasında sizlerle paylaşıyor olacağız. ShiftDelete.net’i takipte kalın!

:: HTC Vive model akıllı telefon sanal gerçeklik anlamında bazı ekstra özelliklere sahip olur mu dersiniz?


yazarİlker Şekercioğlu

Tam bir teknoloji bağımlısı olan İlker, bu bağımlılığını teknolojiyi yakından takip etmek isteyenlerle paylaşmaktan büyük keyif alıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

4 yorum - “HTC Vive akıllı telefon olarak gelebilir!”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Kim ne derse desin htc ilklerin telefonudur. Ve bir htc kullanıcısı olarak htc yi seviyorum

Yorum yazın

Geri bildirim