Okunma

HTC’den İşte Size Bir Fikir


30 Ekim 2010 Cumartesi 08:45
HTC’den İşte Size Bir Fikir

HTC Corporation, Ekim ayında Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’da (tüm EMEA bölgesinde) yepyeni bir reklam kampanyasına başlatıyor. (HTC’nin 7’lileri Bu Videoda)

”Here’s an Idea” (İşte Size Bir Fikir) sloganıyla hayata geçen kampanya, HTC’nin 2009′da başarıyla gerçekleştirdiği “YOU” kampanyasının ardından global marka bilinirliğini güçlendirmeyi amaçlıyor.

 

Sunulan hizmetler arasında uzaktan kilitleme de bulunuyor

 

HTC Sense Özellikleri

“Here’s an Idea” (İşte Size Bir Fikir) kampanyası, HTC Sense.com özellikleriyle daha zengin ve bütünsel bir mobil deneyimin altını çiziyor.

Kampanyada belirtilen HTC Sense özellikleri arasında telefonunuzu kaybetmeniz halinde uzaktan kilitleme veya kişisel datanızı silme imkanı, tüm sosyal ağlar ve güncellemeleri aynı anda görüntüleme, beğendiğiniz uygulamaları arkadaşlarınızla paylaşma gibi ilgi çekici fonksiyonlar yer alıyor.

:: HTC’nin sunduğu özellikleri beğeniyor musunuz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" HTC’den İşte Size Bir Fikir konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere HTC’den İşte Size Bir Fikir ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda HTC’den İşte Size Bir Fikir ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "