Okunma

HTC’nin Türkiye Planları


09 Aralık 2010 Perşembe 16:07
HTC’nin Türkiye Planları
Android temelli akıllı telefon pazarında dünya liderliğini elinde tutan HTC, bugün düzenlenen bir basın toplantısıyla HTC Desire HD ve HTC Desire Z modellerinin HTC Sense deneyimini tanıttı.

HTC Güneydoğu Avrupa Bölge Direktörü Nikitas Glykas‘ın katıldığı basın toplantısında HTC’nin Türkiye’ye yönelik büyüme planları da ele alındı.

HTC Ekibi

Nikitas Glykas, Türkiye’nin 75 milyon nüfusu ve tüketicilerin teknolojiye olan ilgisi nedeniyle Güneydoğu Avrupa bölgesinde HTC için çok önemli bir pazar haline geldiğini vurguladı.

Özel Röportaj!

Etkinlik nedeniyle ülkemizde bulunan HTC Doğu avrupa Pazarlama Yöneticisi Karina Pereira ve HTC Türkiye ve İsrail Satış Yöneticisi Erim Denel ile yaptığımız söyleşiyi, bu videoda izleyebilirsiniz.

HTC Desire HD’nin ön incelemesini izlemek için tıklayın.

:: HTC ürünleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Tıklayın, forumda tartışalım.
yazarHakkı Alkan

ShiftDelete.Net'in kurucusu olan ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; kişisel sitesi hakkialkan.com üzerinden de blog güncellemektedir. 
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “HTC’nin Türkiye Planları”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Benim HTC markasına karşı özel bir ilgim ***** ne kadar ülkemizde çoğu kişi bu markayı fazla duymamış olsada dünyada hep üst düzey telefonlar üreten bir firma ve AR-GE side çok iyi çalışı***** un ciddi rakiplerinden diyebilirim..

" HTC’nin Türkiye Planları konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere HTC’nin Türkiye Planları ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda HTC’nin Türkiye Planları ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "