Okunma

Huawei’den Google yasağı için para iadesi garantisi!


18 Haziran 2019 Salı 13:15
Huawei’den Google yasağı için para iadesi garantisi!

Huawei, ABD’nin uyguladığı ağır yaptırımlara rağmen tekrar eski günlerine döneceğini kararlı bir şekilde dile getiriyor. Kendi işletim sistemi için çalışmalara devam eden Huawei Google yasağı konusunda güven kazanacak bir hamle yaptı.

Birçok kişi Google uygulamaları çalışmayacak korkusuyla, son dönemde Huawei’nin telefonlarına temkinli yaklaşıyor. Bu kapsamda Huawei distribütörleri tarafından Filipinler’de oldukça dikkat çekici bir kampanya yürütmeye başladı.

Huawei Google yasağı için para iadesi garantisi verdi!

30’dan fazla perakendeci tarafından desteklenen kampanya programı kapsamında, Huawei telefon ve tabletleri satın alan kullanıcılara Google yasağından zarar görmeleri halinde tam para iadesi garantisi veriliyor.

Huawei para iadesi yapacak!

Uygulamalar çalışmazsa Huawei para iadesi yapacak!

Google Play Store, Gmail, YouTube, Facebook, Instagram ve WhatsApp gibi uygulamalar satın alınan cihazlarda kullanılamaz hale gelirse, kullanıcılar para iadesi alabilecekler. Tek şart ise cihazın iki yaşını geçmemiş olması.

Tabi, mağazadan kaldırılmasının mı yoksa APK olarak kurulmasının bile yani uygulamanın tamamen engellenmesinin mi para iadesi garantisine girdiği tam olarak bilinmiyor. Ancak, her ne olursa olsun Huawei’nin bu şekilde garanti veriyor olması, kullanıcı güvenini kazanılmasını kolaylaştıracaktır. Para iadesi garantisinin diğer ülkelere yayılıp yayılmayacağı ise şu anda bilinmezliğini koruyor.
yazarMehmet Ali Ertunç

2015 yılı Ekim ayında SDN ailesine dahil olan Mehmet Ali, İskenderun Teknik Üniversitesi'nde eğitim hayatına devam ediyor. Havacılık tutkusu her geçen gün artarken, silahlara ve otomobillere büyük ilgi duyuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

11 yorum - “Huawei’den Google yasağı için para iadesi garantisi!”

 1. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Şu Huawei, iPhone, Samsung vs. vs. gibi 8.000 10.000 TL. degerindeki telefonlara çöp diyenlere sözüm; Kaç tane böyle para harcayıp çöpe attınız?
  Bir atasözü der ki: Ayranı yok içmeye Atla gider sıçmaya.

  1. Anonim dedi ki:

   Doğrusu tahtırevan kardeşim. Ayranı yok içmeye, tahtırevan ile gider sıçmaya.

 2. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Telefon garanti kapsam dışı kalması para iadesine engel mi

  1. Teknoloji Dostu dedi ki:

   Tabiki

 3. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Adamsiniz Türkiye de de isteriz.

 4. Anonim dedi ki:

  yeni sisteme geçilene kadar ayakta kalmak için güzel bir hamle denebilir ama böyle şeylere gerek yok çıkıp biz huawei olarak google ürünlerinin her telefonda en az iki sene daha sorusuz çalışacağını garanti ediyoruz diye açıklama yaparsan o zaman işte şovun büyüğünü yapmış olursun

 5. Anonim dedi ki:

  google uygulamaları çalışmasın ilk ben alırım 😉

 6. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Çöplük huawei

  1. Teknoloji Dostu dedi ki:

   Adamlar 30 dakikada telefon tamiri yapıp teslim ediyor diğer telefon şirketleri gibi bir ay malını gaspetmiyor Huawei başarılar devamını diliyorum

  2. Anonim dedi ki:

   öylemi…. kullandınmı 1 tane cihazını.

 7. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Bu olaylardan sonra Amerika gözümde iyice itici bir ülke haline geldi. Birileri şunlara haddini bildirse ne iyi olur

" Huawei’den Google yasağı için para iadesi garantisi! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Huawei’den Google yasağı için para iadesi garantisi! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Huawei’den Google yasağı için para iadesi garantisi! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "