Huawei Mate X çıkış tarihi tekrar netleşti!


15 Ekim 2019 Salı 08:15
Huawei Mate X çıkış tarihi tekrar netleşti!

Samsung’un gerekli düzeltmeleri yaptıktan sonra Galaxy Fold‘u tekrar piyasaya sürmesinin ardından, diğer bir katlanabilir telefon modeli için gözler Huawei‘e çevirildi. Uzun süredir beklenen Huawei Mate X çıkış tarihi ile tekrar gündemde.

Huawei Mate X çıkış tarihi ile tekrar gündemde!

Bu yılın başında tanıtılan Huawei Mate X hem özellikleri hem de fiyatıyla detaylı bir şekilde karşımıza çıkmıştı. Donanım ve tasarım özellikleriyle dikkat çekmeyi başaran cihazın, Galaxy Fold‘da olduğu gibi bir takım sıkıntılar yaşamasından dolayı piyasaya çıkış tarihini erteledi. Bugün ise cihazın tekrar piyasaya çıkış tarihi konusunda bilgiler gelmeye başladı.

Samsung’un Galaxy Fold’u piyasaya sürmesinin ardından, Mate X tarafında da hızlı bir hareketlilik oluştu. Uzun süredir farklı sızıntılar ve tarihlerle karşımıza çıkan cihazın çıkış tarihi için çok kısa süre kalmış olabilir. Yine bugün içerisinde bir dakikalık kutu açılış videosunun sızdırılmasıyla ortaya çıkan bazı raporlar, Mate X’in 25 Ekim haftası çıkacağına işaret ediyor. CnBeta tarafından yayınlanan raporlarda Mate X’in Çin’de bu ayın sonuna kadar sınırlı miktarda piyasaya sürüleceğini belirtti.

Huawei Mate X çıkış tarihi ile tekrar gündemde! - ShiftDelete.Net (1)

Sınırlı sayıda kullanıcıya dağıtılacak yeni cihazın, bir süre kullanım testlerine tabii tutulması bekleniyor. Bu sürecin ise henüz ne kadar olacağı bilinmiyor. Fakat sızdırılanlara göre her ne olursa olsun Mate X tasarım konusunda bütün risk ihtimallerini ortadan kaldırdı.

Ayrıca 5G desteğiyle de gelmesi beklenen cihazın, fiyat ve özellikleri konusunda da net bilgiler pek söz konusu değil. Geçtiğimiz günlerde çıkan sızıntılar, yeni katlanabilir cihaz hakkında da önemli verilere ulaştırmadı. Cihazın sunulmasıyla da birlikte, tanıtım ve donanım özelliklerini sizle paylaşmaya devam edeceğiz.
yazarMustafa Büyükçağlayan

Teknolojik gelişmelerin insanlığa yön vereceğine inanan Mustafa Büyükçağlayan; Dijital pazarlama alanındaki çalışmalarını 3 yıla yakın bir süredir devam ettiriyor. Bilginin paylaştıkça çoğaldığına inandığı için bilişim ve teknoloji alanında makaleler yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar

" Huawei Mate X çıkış tarihi tekrar netleşti! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Huawei Mate X çıkış tarihi tekrar netleşti! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Huawei Mate X çıkış tarihi tekrar netleşti! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Türkiye'de ilk! Galaxy S21 Ultra kutu açılımı Türkiye'de ilk! Galaxy S21 Ultra kutu açılımı
  2. 2 QCY T5 Bluetooth kulaklık incelemesi QCY T5 Bluetooth kulaklık incelemesi
  3. 3 Uygun fiyatlı realme Watch S kutusundan çıkıyor! Uygun fiyatlı realme Watch S kutusundan çıkıyor!
  4. 4 Tuzla Teknoloji Müzesi'nde tarihe tanıklık ettik Tuzla Teknoloji Müzesi'nde tarihe tanıklık ettik
  5. 5 SDN ofisi parayı ne yapıyor? SDN ofisi parayı ne yapıyor?
  6. 6 Dünyanın en büyük AirPods'u kutusundan çıkıyor! Dünyanın en büyük AirPods'u kutusundan çıkıyor!
  7. 7 Facebook hem kabul etti hem 'tehdit' etti Facebook hem kabul etti hem 'tehdit' etti
  8. 8 Arçelik 9 Serisi A65 A 955 A 4K Smart TV incelemesi Arçelik 9 Serisi A65 A 955 A 4K Smart TV incelemesi
  9. 9 300x zoom ile telefona yakından baktık! 300x zoom ile telefona yakından baktık!
  10. 10 A101’den 35 TL’ye yüz temizleme cihazı alıp denedik! A101’den 35 TL’ye yüz temizleme cihazı alıp denedik!