Huawei Mate X2 için ertelenen çıkış tarihi


07 Ocak 2021 Perşembe 12:30
Huawei Mate X2 için ertelenen çıkış tarihi

Geçen aylarda Huawei Mate X2 modelinin çıkış tarihinin ertelendiğini sizlere duyurduk. Huawei’in yeni katlanabilir ekranlı telefonu için tekrar bir erteleme söz konusu. Huawei Mate Xs modeli için etkinlik tarihinin olduğu bir afiş yayımladı. Mate Xs modelinin şubat ayında tanıtılması bekleniyorken, bu ay tanıtılması beklenen Mate X2 modeli hakkında bir tarih verilmedi.

Huawei Mate X2 çıkış tarihi yine ertelendi

Yeni ortaya çıkan bir bilgilere göre Huawei Mate X2 çıkış tarihi tekrar erteleniyor. Twitter üzerinden daha önceki sızıntılarıyla bilinen Teme( RODENT950) telefonun tanıtım tarihinin ertelendiğini ancak henüz başka bir tarih verilmediğini aktarıyor.

Telefonun tanıtım tarihinin ertelenme nedeni bilinmiyor olsa da tahminler, Huawei tarafının yaşadığı tedarik sorunlarıyla alakalı olduğunu söylüyor. Huawei’in Kirin 9000 işlemcisi de dahil olmak üzere yaşadığı stok sorununu çözmek ve pazarı yoklamak amacıyla erteleme yaptığı da bir diğer söylenti.

Huawei Mate X2 cikis tarihi-00

Daha önceki söylentilerde telefonun Samsung’un Galaxy Z Fold 2 telefonu gibi içi doğru katlanan tasarımda olacağı yönündeydi. Yakın zamanda ortaya çıkan haberlere göre Mate X2’ye ait olduğu söylenen telefon tasarımında dışa doğru katlanan bir yapı görülmüştü. Telefon hakkında detaylar ortaya çıkmaya devam ettikçe sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Huawei Mate X2 tasarımı

Huawei Mate X2’nin böyle görünmesi bekleniyor
yazarNilay Kamu

Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü ikincilikle bitirdi. Üniversite yıllarından beri de bilim ve teknoloji alanına ilgi duyan bir gazeteci. Birçok mecrada editörlük yaptı. Yazdığı yazılar ve haberler ile tecrübe kazanıp ilerleyen yıllarda çok daha iyi yerlere gelmek istiyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar

" Huawei Mate X2 için ertelenen çıkış tarihi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Huawei Mate X2 için ertelenen çıkış tarihi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Huawei Mate X2 için ertelenen çıkış tarihi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Android telefondan iPhone 12 Mini'ye geçtik Android telefondan iPhone 12 Mini'ye geçtik
  2. 2 ABD yasağına Xiaomi'den ilk açıklama! ABD yasağına Xiaomi'den ilk açıklama!
  3. 3 Ofisi dumana boğduk, Mia Air ile kurtulduk! Ofisi dumana boğduk, Mia Air ile kurtulduk!
  4. 4 Galaxy S21 Ultra inceleme: Dünya ile aynı anda Galaxy S21 Ultra inceleme: Dünya ile aynı anda
  5. 5 MSI Stealth 15M oyun dizüstü bilgisayarını inceledik! MSI Stealth 15M oyun dizüstü bilgisayarını inceledik!
  6. 6 Mehmet Demirkol ile Samsung TV sohbeti! Mehmet Demirkol ile Samsung TV sohbeti!
  7. 7 HP ZBook Create G7 incelemesi HP ZBook Create G7 incelemesi
  8. 8 BİM'den 219 TL'ye oyuncu faresi! SteelSeries Rival 3 BİM'den 219 TL'ye oyuncu faresi! SteelSeries Rival 3
  9. 9 Instagram da WhatsApp gibi 'hain' çıktı (Video) Instagram da WhatsApp gibi 'hain' çıktı (Video)
  10. 10 3 boyutlu yazıcıyla Xbox kolundan uçak simülatörü yaptık 3 boyutlu yazıcıyla Xbox kolundan uçak simülatörü yaptık