Okunma

Huawei Nova serisinin satış miktarları açıklandı!


17 Aralık 2018 Pazartesi 23:00
Huawei Nova serisinin satış miktarları açıklandı!

Huawei bugün düzenlediği etkinlikte Huawei Nova 4 modelini tanıttı. Nova 4’ün en çok dikkat çeken özelliklerinden birisi, 25 mp ön kamerası. Ancak bundan daha dikkat çekici olan özelliği ise, bu kameranın ekranda bir delikle birlikte, yani çerçevede bulunmayan bir tasarımla birlikte sunulması. Huawei bununla birlikte bazı satış miktarı detaylarını da basınla paylaştı.

Huawei Nova serisi 65 milyon birim sattı!

İki yıl önce başlatılan Nova serisi, Huawei’nin en dikkat çeken serilerinden birisi olmayı başardı. Bugün tanıtılan Nova 4 modeli de, tasarım ve teknik detaylarıyla oldukça dikkat çekti. Huawei’nin açıkladığı rakamlara göre Huawei Nova serisi, bugüne kadar 65 milyon birimden fazla sattı.

Huawei Nova

Nova serisi, Huawei’nin orta segment telefonlarını barındırıyor diyebiliriz. Şimdiye kadar tanıtılan modeller arasında Nova, Nova 2, Nova 2 Plus, Nova 2s ve Nova 3 bulunuyor. Tabii şimdi, Nova 4 de bu serinin bir üyesi. Şirketin ön kamera için deliğe sahip ilk resmi cihazı olma ünvanını barındıran Nova 4, bu satış rakamlarını arttırmak konusunda oldukça iddialı gibi gözüküyor.

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

4 yorum - “Huawei Nova serisinin satış miktarları açıklandı!”

 1. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Hani fiyat dalgamisiniz siz ha??

 2. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Fiyatı belli oldu diyorsunuz fiyat vermiyorsunuz, bu ne dalga.

 3. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Türkiye ye nova4 gelecekmi gelecekse nezaman gelecek

 4. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Yakinda tüm piyasayı ele geçirecekler gibi

" Huawei Nova serisinin satış miktarları açıklandı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Huawei Nova serisinin satış miktarları açıklandı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Huawei Nova serisinin satış miktarları açıklandı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "